• Ново
Миризба на јагода

Миризба на јагода

Оценка на клиентот:
DEN 3.00

Износ
Залиха

Поставете го вашето куче и подготвено да си играте со оваа играчка за кучиња ASPCA. Лесно за фрлање, идеално е за игра на Fetch во дворот. Направено со мирис на јагода, оваа играчка за кучиња Фризбе ќе го примами вашето домашно милениче да брка по него. Има светли LED светла што се активираат кога се фрлаат, со што е полесно да се забележи, дури и кога е темно надвор. Оваа играчка е забавна за кучињата да џвакаат и промовираат добра хигиена на забите. Доаѓа во повеќе бои, вклучувајќи сина, розова, портокалова и жолта боја. Aspca осветли играчка за кучиња : Идеално за игра на Fetch. Миризлива играчка за кучиња што мириса на јагоди. Опции за боја : сина, розова, портокалова, жолта боја. LED светла што овозможуваат играње во темница. Забава за кучињата да џвакаат. Промовира добра хигиена на забите.

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.