• Ново
Миабела 1- Карат Т.В. Прстен за ангажман со црно -бел дијамант 14к розово злато

Миабела 1- Карат Т.В. Прстен за ангажман со црно -бел дијамант 14к розово злато

Оценка на клиентот:
DEN 1.00

Износ
Залиха

Направете изјава за loveубов со овој грациозен прстен за ангажман во црно -бел дијамант. Изработено во треперливо розово злато, овој елегантен бенд ќе го покаже вашето елегантно чувство за стил. Овој прекрасен прстен има кружен, црвен дијамант поставен од постери во центарот и 28 кружни, блескави дијаманти поставени со отвори за песни (G-H, I2-I3) кои ги украсуваат страните на групата. Подобрено со финиш на Милграјн, овој прекрасен прстен за ангажман со црно -бел дијамант е сигурен дека ќе ви биде омилен за сите времиња. Направено во злато од роза од 14 килограми. 1-1/5 CT T.W. Дијамант. Дијамант боја- црна, G-H. Јасност на дијаманти- I2-I3. Простори и песни поставени камења. Милграјн финиш. Ширина на опсегот : 2мм. Април Април. Внимателно спакувано во кутија за подароци.

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.