• Ново
Малку starвезда органско бебе уникатно ми и сет за подароци за натпревар, големина новороденче-24м

Малку starвезда органско бебе уникатно ми и сет за подароци за натпревар, големина новороденче-24м

Оценка на клиентот:
DEN 159.68

Износ
Залиха

Вашето дете ќе ја сака нашата мала starвезда органска мешавина и сет на натпревари. Комплетот вклучува 4 парчиња - 2 каросерии со кратки ракави, 1 кардиган со долг ракав и 1 пар панталони, што им дава многу облеки за да изберат. Направено со најчистиот органски памук на планетата, во независни ОЕКО-Текс и сертифицирани објекти на Готс. Целосната еластична лента за половината на панталони и скут рамо и прицврстено препоните на каросеријата го олеснуваат облекувањето. Малата starвезда органска 4 компјутерска мешавина и сет на натпревари вклучува 2 каросерии со кратки ракави, 1 кардиган со долг ракав и 1 пар панталони. Панталоните се карактеризираат со еластични ленти за половината, а каросерите имаат лаптопско рамо и прицврстувач за лесно вклучување и исклучување. Измешајте и совпаѓајте за да ги создадете вашите омилени комбинации. ОЕКО-Текс и сертифицирани се овластени. 100% чист органски памук. Машинско миење и суво суво.

Карактеристики

Производи во категоријата

Женски Чорапи Високи До Колена Женски Кабел Плетени Чорапи За Бутови Високи Чизми Екстра Долги Зимски Чорапи Затоплувачи На

DEN 3.33

За нашата продавница, можете да ја изберете стоката што ви се допаѓа овде Нашата стока е внимателно пров

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.