• Ново
Тролки за влечење чорапи за девојчиња, големини С-л

Тролки за влечење чорапи за девојчиња, големини С-л

Оценка на клиентот:
DEN 351.84

Износ
Залиха

Удавањето назад никогаш не било ова симпатично! Овие чорапи инспирирани од тролови се сигурни дека ќе дадат пријатно ажурирање на колекцијата на вашата kiddo! Забавно, меки и совршени за секој обожавател, овие влечки се направени со супер-мек кадифен ентериер и се завршени со нивните омилени ликови однадвор. Од време на игра до Naptime и спиење, овие влечки ќе бидат одење! Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Карактеристики : кадифен ентериер; печатење на сите. © Dream Works. Сите права се задржани . Тролови влечки чорапи за девојчиња.

Карактеристики

Производи во категоријата

Shldybc Летни Апостолки За Жени Клинови Сандали Влечки За Потпетици Обични Апостолки Женски Чевли, Сандали Со Средно Вклопување

DEN 1.67

Летни Дами ФлипАпостолки Клин Пета Влечки Сандали Обични Флип Апостолки Женски Чевли ЗАБЕЛЕШКА : Бидеј�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.