• Ново
Ефстеб Џемпери За Жени Трендовски Врвови Со Долги Ракави Дозвола Лесен Лабав Одмор Fall Зима Пуловер Со Долги Ракави Дуксери Со Еднобојни Дуксери Со Патент Со Врат В?

Ефстеб Џемпери За Жени Трендовски Врвови Со Долги Ракави Дозвола Лесен Лабав Одмор Fall Зима Пуловер Со Долги Ракави Дуксери

Оценка на клиентот:
DEN 479.68

Износ
Залиха

Добредојдовте во нашата Продавница среќен шопинг! Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не и ние ќе ви го решиме.①Ткаенина】 Изработени од супер мека ткаенина, овие пријатни женски дуксери лесно преминуваат од крцкавоста на пролетта/есента до свежината на зимата.【Овој обичен врв е совршен за слоевитост или самостојно. Тоа е стилски изјава парче кога во комбинација со фармерки, хеланки, молив здолниште /облечени надолу изглед.①Прилика】 Секојдневниот и лабав стил го прави одличен за различни активности. Погоден за секојдневно носење, работа, на отворено, училиште, шопинг, запознавање, одмор и вежбање. Тоа е задолжително во вашата гардероба.①Нега За перење】 Машинско Перење Со Ладна Вода/ Закачете Или Исушете Ја Линијата/ Без Белило/ Без Хемиско Чистење. Ве молиме Погледнете Ја Табелата Со Големина на слика пред Да Нарачате.Ако сакате уникатен модел во вашата секојдневна гардероба, овие женски врвови се точното парче што ви треба!Тоа ќе биде совршен подарок за вашата мајка, тетка, баба или вашата најдобра пријателка!Производ information : Season : Spring,Fall,Winter Gender : Women,Girls Occasion : Casual,Fashion,Vintage Length : Regular Fit : Одговара на големината како да се мие : Рачно Перење Ладно, Закачување или Сушење Линија Табела : Големина. : С Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 104см/40.94 "Ракав : 46см/18.11" Должина : 60см/23.62 " Големина. : М Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 108см/42.52 "Ракав : 47см/18.50" Должина : 61см/24.02 " Големина. : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 112см/44.09 "Ракав : 48см/18.90" Должина : 62см/24.41 " Големина. : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 116см/45.67 "Ракав : 49см/19.29" Должина : 63см/24.80 " Големина. : XXL Големина. : 2x-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 42 Биста : 120cm/47.24 "Ракав : 50cm/19.69" Должина : 64cm/25.20 " Големина. : XXXL Големина. : 3 X-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 44 Биста : 124cm/48.82 "Ракав : 51cm/20.08" Должина : 65cm/25.59 " ГОЛЕМИНА - - - Големина работи мали, Препорачуваме 1-2 големина до.(Тоа ќе биде поудобно.) Женски Врвови Облечени Секојдневни Есенски Трендовски Врвови Со Лабави Пуловери Со Долги Ракави. НАТПРЕВАР - - - оваа блуза од Дуксер е добра за жени и девојки. Совпаѓајте со Вашите Омилени Шорцеви, Хеланки, тексас панталони Итн., Одлично За Секојдневно, Секојдневно, Бидете Сигурни дека ќе Ви се Допадне. Повод - - - женски трендовски дуксер со долги ракави е совршен избор за секојдневен ден, ноќта на вештерките,Божиќ ,патување, дом, одмор, шопинг, улица, забава, на отворено, клуб, училиште, одмор, канцеларија, работа, датум и која било друга пригода во пролет, fall или зима За Носење. Најдобрите подароци. Сезона : Пролет, Fall, Зима.

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.