• Ново
Викерман 29 Бургундија Сјајот Жетва Вештачки Божиќ Спреј. Вклучува спрејови по пакување

Викерман 29 Бургундија Сјајот Жетва Вештачки Божиќ Спреј. Вклучува спрејови по пакување

Оценка на клиентот:
DEN 0.33

Износ
Залиха

Викерман 29" Бургундија Сјајот Жетва Вештачки Божиќ Спреј. Вклучете го овој прекрасен Спреј За Жетва во вашето празнично дрво или централно парче маса. Овој Пенлив Спреј содржи тревни сечила и бисери покриени со сјај и има жично стебло завиткано во хартија за лесно обликување. Тие додаваат совршен поп на треперење на секој проект за украсување празници. Вклучува 6 парчиња по пакување. Сјајот Нагласи. Хартија Завиткана Жица Стеблото. Вклучува 6 парчиња по пакување. Се препорачува За Внатрешна Употреба.

Карактеристики

Производи во категоријата

Кардон кардоне или Оеф Повторно Произведен Дебеломер На Сопирачката, Истоварен w Држач Одговара изберете: 2011 - ФОРД ФИЕСТА,

DEN 2.33

Кардон кардоне или OEF3 Преработен Дебеломер На Сопирачката, Истоварен w / Заграда Кардоне кардоне или Oef3 �

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.