• Ново
Женски Класичен Одговара Тркач Резервоарот

Женски Класичен Одговара Тркач Резервоарот

Оценка на клиентот:
DEN 255.84

Износ
Залиха

4.7 мл., претходно испукан 50% полиестер,25% чешлан памук со прстен, 25% вискоза 30 единечна полу-вградена силуета се одликува со Етикета со Солзи покрај конструкцијата на шевовите" Стандард 100 Сертифициран; двоен игла закривен долен хемрацербек; врзан Самостоен Врат И дупка За раце Женски Клементин Класичен Фит Тркачки Резервоар.

Карактеристики

Производи во категоријата

Имате Жени Плус Големина Блузи Женска Мода Секојдневен Ден На Лабава Независност Печатење Краток Ракав V Вратот Маица Врвот

DEN 2.67

Информации за производотмала големина, можеби е подобро да купите една или две големини нагоре, благода

Нови Пристигнувања Кошули Со Долги Ракави За Жени Дозвола Обичен Пуловер Жени Врвови Графички Отпечатоци В - Вратот Ракав Женски

DEN 255.84

Kscykkd Нови Пристигнувања 2024 Кошули Со Долги Ракави За Жени Дозвола Обичен Пуловер Женски Врвови Графички

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.