• Ново
Трговска марка ликовна уметност „Зофија“ платно уметност од Абрил Андрејд, црн мат, сребрена рамка

Трговска марка ликовна уметност „Зофија“ платно уметност од Абрил Андрејд, црн мат, сребрена рамка

Оценка на клиентот:
DEN 2601.60

Износ
Залиха

Тема : Suralealismstyle : Современа Производ Тип : Сребрена рамка, црна матка, акрилна трговска марка ликовна уметност „Зофија“ уметност од Абрил Андрејд, Црна мат, Сребрена рамка : Уметник : Абрил Андрејд. Тема : надреализам. Стил : современ. Тип на производ : Сребрена рамка, црна матка, акрилик.

Карактеристики

Производи во категоријата

Дневна соба тапацирани столици, модерни домови со модерни домови, тапациран стол од 6, акцент столици, минималистичка златна

DEN 2.33

Тежина и димензии Севкупна димензија на производот : Димензии на табелата : 36x29 Надоместок за сите загуб�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.