• Ново
Пред-Сопственост Вого Женска Големина XL Активни Панталони

Пред-Сопственост Вого Женска Големина XL Активни Панталони

Оценка на клиентот:
DEN 1.67

Износ
Залиха

Оваа пред-сопственост ставка е нежно се користи и во добра состојба. Нежно Се Користи. Мало Носење На Ткаенина. Големина XL. Слаба Нога. Низок Пораст. Цврсто. 20.75 "Инсем, 7.75" Пораст, 32.0 " Половината. 88% Полиестер, 12% Спандекс.

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.