• Ново
Иопко Перница Случај Златна Божиќна Праска Кожа Перница Европски И Американски Стил Домашна Декорација Перница Софа Перница Покрие Злато Божиќна Праска Кожа Перн

Иопко Перница Случај Златна Божиќна Праска Кожа Перница Европски И Американски Стил Домашна Декорација Перница Софа Перница

Оценка на клиентот:
DEN 3.33

Износ
Залиха

4 ПАРЧИЊА Златна Божиќна Навлака За Перница За Кожа Од Праска Во Европски И Американски Стил Навлака За Перница За Перница Со Софа Перница За Софа, Златна Божиќна навлака за перница за кожа Од праска : оваа божиќна (Нова година) серија чиста навлака за перница од кожа од праска е многу погодна Како украс За Божиќна спална соба или дневна соба висококвалитетен материјал : изработен од кожа од праска, удобна и мека текстура, удобно чувство за раце, издржлива нега : може да се измие со рака или во ладна вода со нежна ЦИКЛУС. Внимавајте да не користите затворање на патент со белило. Вметнувања продадени одделно големина на производот : големината на оваа божиќна (Нова година) серија чиста навлака за перница од кожа од праска Е 45Х45 СМ/ 17, 72Х17, 72 инчи (измерена и изработена рачно, ве молиме дозволете отстапување од 1-2 см) Забелешка : Преклопувањето на перницата пред да ја ставите перницата во навлаката за перници ќе го олесни инсталирањето. Прво ставете дел од преклопената перница во навлаката за перници, а потоа полека вратете ја. Конечно, засукајте ги аглите на перницата за да го затворите капакот и ќе се постави полна перница.Производот содржи : 4 ПАРЧИЊА златна Божиќна навлака за перница за кожа од праска (секој дизајн е различен) 4 ПАРЧИЊА Златна Навлака За Перница За Кожа Од Божиќна Праска Европски И Американски Стил Навлака За Перница За Перница Со Перница Со Софа, Златна Божиќна навлака за кожа Од праска : оваа божиќна (Нова година) серија чиста навлака за перница од кожа од праска е многу погодна Како украс За Божиќна спална соба или дневна соба висококвалитетен материјал : изработен од кожа од праска, удобна и мека текстура, удобно чувство за раце, ТРАЈНА НЕГА : може да СЕ мие со рака ИЛИ во ладна вода СО нежен ЦИКЛУС. Внимавајте да не користите затворање на патент со белило. Вметнувања продадени одделно големина на производот : големината на оваа божиќна (Нова година) серија чиста навлака за перница од кожа од праска Е 45Х45 СМ/ 17, 72Х17, 72 инчи (измерена и изработена рачно, ве молиме дозволете отстапување од 1-2 см). Забелешка : Преклопувањето на перницата пред да ја ставите перницата во навлаката за перници ќе го олесни инсталирањето. Прво ставете дел од преклопената перница во навлаката за перници, а потоа полека вратете ја. Конечно, засукајте ги аглите на перницата за да го затворите капакот и ќе се постави полна перница.Производот содржи : 4 ПАРЧИЊА златна Божиќна перница за кожа од праска (секој дизајн е различен).

Карактеристики

Производи во категоријата

Мажи Пролет И Лето Еднобојна Лабава Секојдневна Улична Фитнес Вратоврска Мулти Џебови Спортски Панталони На Отворено Шорцеви

DEN 383.36

Големина : М Половината : 64см / 25.20" Колк : 100см / 39.37" Должина : 32см / 12.60" Големина : Л Половината : 68см / 26.77" Кол�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.