• Ново
НА AC Адаптер ЗА FD Fantom Дискови Про 7200rpm Quad GFP3000Q 1TB 2TB 3TB 4TB 5TB

НА AC Адаптер ЗА FD Fantom Дискови Про 7200rpm Quad GFP3000Q 1TB 2TB 3TB 4TB 5TB

Оценка на клиентот:
DEN 2.00

Износ
Залиха

FITE На AC Адаптер ЗА FD Fantom Дискови Pro 7200rpm Quad GFP3000 Q3 1 TB 2 TB 3 TB 4 TB 5 TBIt е идеален за ракување со вашите уреди или полнење на батеријата (доколку е применливо) од кој било стандарден штекер за електрична енергија или дома, канцеларија или додека патувате во странство.Известување : 1. Влез : 100-240 VAC 50/60 Hz Во Светот Напон Употреба ЕЛЕКТРИЧНА МРЕЖА PSU; Ве Молиме Потврдете го излезот и големината на приклучокот пред купувањето. 2.Над Напонска Заштита, Над Заштита Од Топлина, Сосема Нов И Висок Квалитет .Ако ја користите оваа ставка долго време, ве молиме чувајте ја соодветна вентилација и влажност. Не го ставајте на кожата.Вклучен пакет : 1 x AC / Dc Полнач за Напојување 1 x AC / DC АДАПТЕР ДОЛЖИНА НА Кабелот : ВКУПНО 4 FT. СПЕЦИФИКАЦИИ : Влезен Напон : НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА 100-240 V (СВЕТСКИ ВЛЕЗ НА НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА). КВАЛИТЕТ НА ИНДУСТРИЈАТА : 100% Сосема Нови Кабли се Тестираат СО Производство Со Висок Квалитет.Нема ДА Предизвика УПОТРЕБА На Заштита Од Пожари !. ПРАКТИЧНО И ПРЕНОСЛИВО : овој лесен и лесен за носење адаптер е идеален пренослив извор на енергија за вашиот уред!. ШИРОКА КОМПАТИБИЛНОСТ : AC Адаптер ЗА FD Fantom Дискови Pro 7200rpm Quad GFP3000 Q3 1 TB 2 TB 3 TB 4 TB 5 TB.

Карактеристики

Производи во категоријата

Дивиот Боби Нека Започне Нашата Авантура Во Училницата Планинско Зајдисонце Потемни Бои Поп Култура Мажи Маичка, Морнарица,

DEN 2.33

Ние нудиме различни производи кои се погодни за секое време Уживајте во една од овие новитети, торби за �

Вирвир Втиснување Тркалачки Игла 3Д Печатење Тиква Цветна Шема Дрвена Ролна Игла За Печење Колачиња Бисквит Фондан Торти Тесто

DEN 3.00

Карактеристики : 1 : врежан тркалачки игла изгледа попривлечно.2 : сукало со шема од тиква, погодно за прав

Паметен Телевизиски Далечински Управувач, Заменски Далечински Управувач Компатибилен Лесен За Инсталирање За НОСЕЊЕ ЗА ТВ

DEN 3.33

Паметен Телевизиски Далечински Управувач, Заменски Далечински Управувач Компатибилен Лесен За Инстал�

Семејство виворлд Божиќни Пижами Комплети За Појавување На Божиќни Елен Печатени Карирани Модели За Спиење Божиќни Пижами Ноќни

DEN 3.33

РодителДеца Божиќ Салон, Елен Печатење Качулка Долг Ракав Комбинезон Со Патент, Одмор Жени Мажи Девојка

Душеци За Врата Што не Се Лизгаат Врата За Брзо Сушење Тепих Подна Подлога Супер Абсорбента Овална Перење Пролетен Фестивал

DEN 1.33

Спецификации : Состојба : 100% Сосема Нова И Висококвалитетна боја : како што покажува сликата материјал : �

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.