• Ново
Користени-Lenovo ThinkCentre M92p, СФФ, Intel Core i7-3770S @ 3. GHz, 12GB DDR3, НОВИ 1TB SSD, DVD-RW, Wi - Fi, VGA На HDMI Адаптер, НОВА Тастатура + Глувчето, No OS

Користени-Lenovo ThinkCentre M92p, СФФ, Intel Core i7-3770S @ 3. GHz, 12GB DDR3, НОВИ 1TB SSD, DVD-RW, Wi - Fi, VGA На HDMI

Оценка на клиентот:
DEN 1423.84

Износ
Залиха

Користени леново Think Centre M92p Мала Форма Фактор (SFF) компјутер напојува Со Intel Core i7-3770 S @ 3.10 GHz (3-та генерација) ПРОЦЕСОРОТ СО 12 GB DDR3 RAM МЕМОРИЈА И НОВИ 1 TB SSD. Овој компјутер нема инсталиран ОПЕРАТИВЕН СИСТЕМ. Купувачот е одговорен за стекнување и инсталирање на сопствена верзија На Виндоус или друг ОПЕРАТИВЕН СИСТЕМ. Овој производ е покриен со Целосна 365 Ден Делови и гаранција За Работна Сила! Intel Core i7-3770 S @ 3.10 GHz (3-та генерација). 12 GB DDR3 НОВИ 1 TB SSD.

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.