• Ново
Перформанси на Georgeорџ Машки 10 '' рамни предни шорцеви

Перформанси на Georgeорџ Машки 10 '' рамни предни шорцеви

Оценка на клиентот:
DEN 271.68

Износ
Залиха

Надворешните предни шорцеви на Georgeорџ се направени за перформанси и удобност со дополнителен спандекс и внатрешно цртеж. Шорцевите се издржливи без разлика дали велосипедизам, пешачите или го косете тревникот, сепак стилски за трчање низ градот или присуствувате на настан на отворено. Исто така, овие шорцеви за мажи имаат технологија за крик за да помогнат да се извлечат пот од вашата кожа и да ве одржуваат поладни и фен за денови на топло време! Исклучиво на. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина 32. Одговара : Опуштено вклопување. Подигнување и инсејм : среден пораст; 10 ”inseam. Затворање : Затворање на копчето со ZIP летање. Ockебови : предни џебови; Назад џебови за заварување со затворање на копчињата; џеб за монети. Карактеристики : јамки на ременот; Технологија за влага за влага; УПФ 30. Машки рамни предни шорцеви од Georgeорџ.

Карактеристики

Производи во категоријата

Кардон кардоне или Оеф Повторно Произведен Дебеломер На Сопирачката, Истоварен w Држач Одговара изберете: 2011 - ФОРД ФИЕСТА,

DEN 2.33

Кардон кардоне или OEF3 Преработен Дебеломер На Сопирачката, Истоварен w / Заграда Кардоне кардоне или Oef3 �

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.