• Ново
Вирвир Втиснување Тркалачки Игла 3Д Печатење Тиква Цветна Шема Дрвена Ролна Игла За Печење Колачиња Бисквит Фондан Торти Тесто Глина

Вирвир Втиснување Тркалачки Игла 3Д Печатење Тиква Цветна Шема Дрвена Ролна Игла За Печење Колачиња Бисквит Фондан Торти Тесто

Оценка на клиентот:
DEN 3.00

Износ
Залиха

Карактеристики : 1 : врежан тркалачки игла изгледа попривлечно.2 : сукало со шема од тиква, погодно за правење тестенини, тесто за колачиња, желе, палачинки, колачи, пица.3 : овој тркалачки игла е одличен и за деца кои штотуку учат да печат или како занаетчиска алатка за проекти од глина и тесто за играње.4 : совршен подарок за домаќинство, роденден или празник за мајка, сопруга, пријатели. Одлично за дома, пекарница, торта продавница употреба.5 : рачката прифаќа дизајн за држење што не се лизга, кој е лесен за употреба и лесен за контрола. Спецификација : Име На Производ : Ноќта На Вештерките Тиква Печатење Тркалачки Игла Ноќта На Вештерките Тематските Дрвени Врежани Тркалачки Пинматеријал : цврсто дрво големина : 35*5см. Листа на производи : 1x Ноќта На Вештерките Тиква Печатење Тркалачки Игла Вирвир Втиснување Тркалачки Игла 3 D Печатење Тиква Цвет Шема Дрвени Ролна Игла За Печење Колачиња Бисквит Фондан Торта Тесто Глина.

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.