• Ново
КАИШЕК Само За Случајот MacBook Air . Објавен Модел А2681, Пластична Тврда Обвивка, Криејтив Ц 176_2

КАИШЕК Само За Случајот MacBook Air . Објавен Модел А2681, Пластична Тврда Обвивка, Криејтив Ц 176_2

Оценка на клиентот:
DEN 1.67

Износ
Залиха

Кск Каишек Пластична Тврда Школка ДИЗАЈНИРАНА САМО ЗА да биде компатибилна Со Mac Book Pro Retina 13 инчи (Модел : A2681 m2), Постара Верзија Ослободување 2022.0. Ве молиме љубезно проверете го бројот На Моделот "A1xxx" на задниот дел од лаптопот пред да го купите.Компатибилен со : Модел : A1502reless 2015 : MF843 LL/A, MF841 LL/A, MF840 LL/A, MF839 LL/Arelase 2014 и 2013 : MGX72 LL/A, MGX82 LL/A, MGX92 LL/A, ME864 LL/A, ME865 L/A, ME866 L/A/AModel : А1425пуштање Октомври 2012 : Мд212л/А, МД213Л/А, МЕ662Л/А МЕ664Л / СПЕЦИЈАЛНО ДИЗАЈНИРАН За Macbook Air 13,6 инчи.Ве молиме проверете го бројот На Моделот "Axxxx" на задната страна На Mac Book пред купувањето. Висококвалитетен Материјал : оваа обвивка е изработена од цврста, но полуфлексибилна пластика која лесно се прилепува директно или го отстранува лаптопот. Исто така, усвојува квалитетна мека гумена обвивка која нуди мазна завршница и убаво ладно допирање додека го штити вашиот лаптоп компјутер од случајни гребнатини, отпечатоци од прсти, капки и други оштетувања. Прецизен Дизајн На Сечење : овој дизајн на куќиште со прецизно сечење што можете лесно да ги користите сите порти, светла и копчиња. Приклучете го вашиот полнач, кабел или слушалки без отстранување на куќиштето. Долната половина на школка со две ленти дупки за вентилација и силиконски стапала со низок профил во близина на четирите агли ќе обезбедат вашите уреди да имаат најдобра дисипација на топлина. Четири нелизгачки влошки за држење на долниот капак го одржуваат Вашиот Mac Book цврст на место и дизајнот против паѓање спречува паѓање на подлогата за држење. Дизајнот на вентилација на долниот капак му овозможува на Вашиот Mac Book правилно да ослободува топлина. Овој случај За Mac Book доаѓа во различни бои кои би одговарале на секој вкус и расположение.

Карактеристики

Производи во категоријата

Ознака за кучиња - Персонализирана ознака за домашно милениче - Ознака за кучиња - Ознаки за кучиња за кучиња персонализирани

DEN 2.00

Ознаките за миленичиња персонализираа совршена ознака за името за вашето куче или мачка, или подарок за

Бебешки Кожени Чевли Први Чевли За Пешачење Против Лизгање Меки Ѓон Чевли За Принцеза Мало Новороденче Новороденчиња Обични

DEN 1.00

Бебешки Кожени Чевли Први Чевли За Пешачење Против Лизгање Меки Ѓон Чевли За Принцеза Мало Новороденче

Корашан Свежо Наводнување Со Кактус Во Нордиски Стил Може Градинарство Шише За Наводнување 500мл Мала Конзерва За Наводнување

DEN 303.84

Свеж Стил Кактус Наводнување Може Градинарство Спреј Шише 500ml Describe : хидрауличниот дизајн на автоклавот

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.