• Ново
Паметен Телевизиски Далечински Управувач, Заменски Далечински Управувач Компатибилен Лесен За Инсталирање За НОСЕЊЕ ЗА ТВ

Паметен Телевизиски Далечински Управувач, Заменски Далечински Управувач Компатибилен Лесен За Инсталирање За НОСЕЊЕ ЗА ТВ

Оценка на клиентот:
DEN 3.33

Износ
Залиха

Паметен Телевизиски Далечински Управувач, Заменски Далечински Управувач Компатибилен Лесен За Инсталирање Погоден За Носење За Телевизор Спецификација : Тип На Ставка : Далечински Управувач Материјал : ABSModel : EN2 R30 NCompatible Модели : ЗА EN2 R30 N 50 A60 G 50 A60 H 55 H6 G 55 H77 G EN2 K30 P EN2 P30 H 43h77gbatery : 2 x Aaa Батерија Не Е Вклучена Листа На Пакети : 1 X Далечински Управувач En2r30n Далечинска Замена, Погоден За Паметна Телевизија, Компатибилен Со Повеќе Модели. Лесен ergономски дизајн, многу удобен за употреба, не е лесен за лизгање кога се држи рачно. Не е потребно програмирање или поставки, само вметнете ја батеријата за да започнете со користење на далечинскиот управувач за замена. Лесен за инсталирање, едноставен и дарежлив дизајн, тој е идеален избор кога треба да го замените оригиналниот далечински управувач или сакате нов.

Карактеристики

Производи во категоријата

Женски Резервоар Врвот Дозвола Жените Мода Секојдневен Печатење Кошули Краток Ракав Лабава Плус Големина Маичка Блуза V - Вратот

DEN 2.33

Жени Мода Секојдневен Печатење Кошули Краток Ракав Лабава Плус Големина Маичка Блуза V Вратот Карактер

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.