• Ново
knqrhpse Коктел Фустани Жени Тениски Здолништа Внатрешни Шорцеви Еластични Спортски Голф Скортови Со Џебови Бел Фустан Женски Фустани Бели XL

knqrhpse Коктел Фустани Жени Тениски Здолништа Внатрешни Шорцеви Еластични Спортски Голф Скортови Со Џебови Бел Фустан Женски

Оценка на клиентот:
DEN 255.84

Износ
Залиха

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.За Големината : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Половината : 76см/29.92 "Колк : 104см/40.94 " Должина : 37см/14.57". Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Половината : 80см/31.50 "Колк : 108см/42.52 " Должина : 38см/14.96". Големина : XL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Половината : 84cm/33.07 "Хип : 112cm/44.09 " Должина : 39cm/15.35". Големина : XXL САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Половината : 90cm/35.43" Колк : 116cm/45.67" Должина : 40cm/15.75" Женски Активни Перформанси Skort Лесни Здолниште За Трчање тенис Голф specititem специфичностсезона : Лето,зимаграда : Женски Повод : Секојдневен Материјал : Тип На Полиестерпатер Тип : Цврстина : стандардни КАРАКТЕРИСТИКИ : ЗДОЛНИШТЕ НАДВОРЕШНО : 92% полиестер,8% спандекс + шорцеви внатрешно : 92% полиестер 8% спандекс.Дише И Кул Двојни Слоеви : тениски здолништа со вградени шорцеви, ви даваат одредена сигурност од спортско / Еластично затворање. Еден Страничен Џеб : голем страничен џеб на внатрешните мрежести шорцеви погодни за вашиот телефон или топки. Висок Струк : Еластичниот струк може да го скрие стомакот и да остане на место,воопшто да не се тркала надолу,така што ќе можете да уживате во слабиот тенис. Прилики : атлетските скортови се одлични за тенис ,голф ,пливање, одбојка,бадминтон,трчање,џогирање велосипедизам,плажа и секојдневен.Пакет вклучува1 Компјутер Здолниште. Појавување : Летните фустани за жени се разноврсен и модерен избор за секојдневно носење на жените. Тие можат лесно да се комбинираат со високи потпетици, обетки, ѓердани и чанти за да создадат женствен и ласкав изглед. Летниот фустан со шема v-вратот, особено, е одлична опција за стилска и удобна облека. Изберете Симпатичен фустан за да го подигнете вашиот стил и да се чувствувате сигурни во секојдневното носење. Прилика : овие слатки фустани за жени се совршени за одмор, работа, дом, канцеларија, забава, гостин на свадба, коктел, плажа, одмор, состанок, пикник, шопинг, патување, училиште, дневно. Добро за пролет, лето и есенско носење. Предлози : 1. Пред нарачката, ве молиме внимателно прочитајте Ја Табелата Со Големини што ја дадовме на сликите, изберете ја големината според неа. 2. Машинско перење со вода со ниска температура, користејќи благ нежен сапун, без белило.

Карактеристики

Производи во категоријата

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ Убави работи Потребно е време мотивациска фраза Градинарска референтна графичка уметност галерија завиткана

DEN 2.00

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Останете Пријатни, Изгледајте Кул - НАШАТА Есенска Зимска Јакна ХИМИВЕЈ Есенска Зимска Есенска Машка Качулка Зимска Топла Руно

DEN 911.84

Останете топли и стилски со Нашата Женска Пријатна Есенска / Зимска Јакна Дизајнирана да ве одржува удо�

Целосна Поддршка Нелизгачки Кабриолет Бендо Градник Одвојлив-Ремен Бендо Градник Наканс Градник Без Прерамки За Поголема Биста

DEN 2.00

Притисни Градници За Жени Дозвола Чипка Висока Поддршка Долна Жица Плус Големина Широк Грб Градник Сек�

Женски Свечен Фустан Со Еднобојна V-Врат Без Ракави Елегантна Тенка Мини Боја Секојдневна Облека Бодикон Работни Фустани За

DEN 461.44

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 7187см / 27,9534,25" Половината : 6371см / 24,8027,95" Должина : 62см / 24,

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.