• Ново
Нов Женски Блузи Фустан Кошула Топ Долг Ракав Лабава Кошула Долг Ракав Ревер Врвот Кошула Женски Плус Големина Копче Надолу Кошула Блузи

Нов Женски Блузи Фустан Кошула Топ Долг Ракав Лабава Кошула Долг Ракав Ревер Врвот Кошула Женски Плус Големина Копче Надолу

Оценка на клиентот:
DEN 2.00

Износ
Залиха

Женски Фустан Кошула Топ Долг Ракав Лабава Кошула Долг Ракав Ревер Врвот/Кошула Карактеристики : Материјал : Полиестер, Чувствувајте се удобно и меко, лесно и модернокарактеристики : Секојдневна кошула, деколте со ревер, долги ракави, завршна обработка со рамен раб, основна еднобојна, стилска и елегантна.Повод : Погоден За секојдневна внатрешна или надворешна облека, запознавање, одмор, плажа, одмор, дружење, ви дава мода и задоволство.Ние само сакаме да ви донесеме поинаква мода. Ве прават стилски и уникатен секој ден.Сезона : Сите Сезонски Пол : Женски Повод : Секојдневен Материјал : Полиестерстил : Обична Должина : Редовно Вклопување : одговара на големината Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1xwomenени Врвови Големина : S : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 115cm/45.28" Должина : 76cm/29.92" Должина На Ракавот : 46см/18.11" Големина : М : Средно Сад : 6 Велика Британија : 10 Еу : 36 Биста : 121см/47.64" должина : 77.5 см/30.51" Должина На Ракавот : 47см/18.50" Големина : Л : Големи Сад : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 127см/50.00" должина : 79см/31.10" Должина на ракавот : 48см/18.90" Големина : Xl : X-Големи Сад : 10 Велика Британија : 14 Еу : 40 Биста : 133см/52.36" должина : 80.5 см/31.69" Должина На Ракавот : 49см/19.29" Големина : Xxl : 2 X-ГОЛЕМИ САД : 12 Велика Британија : 16 еу : 42 биста : 139см/54.72" должина : 82см/32.28" Должина На Ракавот : 50см/19.69". Материјал и конструкција : Изработени од висококвалитетен мек, дише, удобен полиестер. Нема истегнување или намалување. Оваа кошула со копчиња со долги ракави е изработена од удобен, ладен и лесен материјал за пролет, лето или fall. Доброто шиење и конструкција ја прават оваа деловна кошула потрајна и ја одржуваат својата оригинална форма. Одлично основно парче : Лабав дизајн со класична јака. Копчињата се затегнати и има џеб во градите. Мазна силуета и меко чувство. Закривената линија на полите додава уреден ефект. Лесен за носење главен производ за гардероба кој комбинира класични и модерни стилови. Карактеристики : Класичен стил, никогаш застарен, сепак сакан од повеќето луѓе, дизајнот со цврста боја е напреден. Повеќе прилики : оваа работна кошула може да ја зачини вашата облека, можете да носите посебен врв со фармерки/шорцеви/здолниште во пролет и лето или да ја носите преку џемпер/јакна/палто на ладно време. Можете дури и да го носите преку вашиот костим за капење. Упатства за нега : Се препорачува Миење Раце со ладна вода. Исчистете на 30°C. Не избелувајте. Закачете се да се исуши. Не се намалува, туку се брчки по миењето и се пегла рамно по сушењето за да ја врати првобитната форма.

Карактеристики

Производи во категоријата

Кајануо Широки Панталони За Нозе За Жени Божиќно Царинење Жени Обични Цврсти Памучни Ленени Еластични Половини Долги Широки

DEN 3.00

●Специјален подарок●специјален подарок за мојата девојка и сопруга на мојот роденден и Денот на Вљубе

Чиста Чипка Декоративни Панели За Завеси За Спална Соба, Дневна Соба, Гостинска Соба или Формални Простории За Седење, Лесни

DEN 399.84

Додадете Ги Завршните Допири Во Секоја Соба : Дајте му стил на домашен декор, елеганција и софистицирано

Останете Пријатни, Изгледајте Кул - НАШАТА Есенска Зимска Јакна ХИМИВЕЈ Есенска Зимска Есенска Машка Качулка Зимска Топла Руно

DEN 911.84

Останете топли и стилски со Нашата Женска Пријатна Есенска / Зимска Јакна Дизајнирана да ве одржува удо�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.