• Ново
Касио Касиотоне 61-Клуч Преносни Тастатура

Касио Касиотоне 61-Клуч Преносни Тастатура

Оценка на клиентот:
DEN 3.33

Износ
Залиха

Ултра-компактниот LK-S250 ви овозможува да правите музика каде и кога сакате. Само поп во шест bat батерии, фатете ја вградената рачка за носење и инспирирајте се да одите. * Вклучува напојување и музички одмор лк-С250 има 61 копчиња со целосна големина на допир со Касио?клучен Систем За Осветлување, што го прави учењето на вашите омилени песни полесно од кога било. Со 60 вградени песни и Систем За Часови за Засилување со Глас, ќе звучите одлично за кратко време. Истражете 400 одлични Звучни Тонови и 77 придружни accompanми, плус 10 видови реверба за да додадете длабочина. ЛК-С250 е лесен и забавен за играње благодарение на НЕГОВИОТ ЛЦД-дисплеј и интуитивните контроли како копчето Мое Поставување, кое брзо потсетува на вашите омилени звуци и поставки. Режимот За Музика за танцување ви овозможува лесно креирање и ремиксирање НА едм песни. Изберете стил и користете ги копчињата за да активирате јамки за тапани, баслини, синтетички делови, ефекти, транзиции и многу повеќе. Користете ги вградените звучници за споделување со пријателите или приклучете слушалки за тивка игра во секое време. Аудио влезот 1/8 ви овозможува да свирите заедно со музика од вашиот омилен уред, а влезот од 1/4 микрофон ви овозможува да го додадете вашиот глас во мешавината. Поврзете се со бесплатната Апликација Chordana Play i OS/Android и однесете ја вашата музика понатаму, учејќи како да ги репродуцирате вашите омилени песни од преземените миди датотеки. УСБ-портата во согласност со класата се поврзува со Кој било уред Mac/PC/i OS/Android без потреба од драјвери. 61 копчиња за осветлување со целосна големина на допир. 400 Тони, 77hyми. Интегрирана Рачка. ЛЦД-дисплеј. Режим На Музика За Танцување. Вградени звучници со одличен звук. 1/8" слушалки надвор. 1/8 " аудио во. УСБ-МИДИ во согласност со класата користејќи Микро УСБ. Вклучува адаптер ЗА НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА (или 6x AA батерии, продадени одделно). Вклучува музички одмор подготвен За Таблети.

Карактеристики

Производи во категоријата

Корашан Свежо Наводнување Со Кактус Во Нордиски Стил Може Градинарство Шише За Наводнување 500мл Мала Конзерва За Наводнување

DEN 303.84

Свеж Стил Кактус Наводнување Може Градинарство Спреј Шише 500ml Describe : хидрауличниот дизајн на автоклавот

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.