• Ново
ЛИНОН ВАРНИ ДИНЕРСКИ СТУДА, СЕТ од 2, бело

ЛИНОН ВАРНИ ДИНЕРСКИ СТУДА, СЕТ од 2, бело

Оценка на клиентот:
DEN 1.67

Износ
Залиха

Донесете навестување на селата во вашата кујна или простор за јадење со овој пар рустикални странични столчиња. Внатрешната крива на задните нозе и суптилното распрскување на предниот дел му дава на модерен пресврт што е избалансиран од традиционалното скалило назад и рачно седење на брзање. Направено во Европа и насликана во елегантна бела завршница, конструкцијата Букавуд е и убава и издржлива, обезбедувајќи удобност и стил за наредните години. Пристигнува во сет од два. Цврстата конструкција на буково дрво обезбедува стабилност и издржливост. Природното рачно засилување на брзање се залага за удобност и рустикална естетика. Класичното скалило оддава почит на традиционалниот дизајн на фармата. Елегантна бела завршница добро во најразлични поставки. Профилот без вооружување овозможува лесно влечење во табела за дополнителен простор за подот. Целосно собрани. Висина на седиштето : 18.11. Ограничување на тежината : 290 фунти . Собрани димензии : 17,32 "W x 17.91" D X 34.25 "H. Бродови во 1 кутија.

Карактеристики

Производи во категоријата

Персонализирана тркалезна соstвездие Почетна ѓердан - врежан хороскопски симбол накит - Божиќен подарок за неа - не'рѓосувачки

DEN 2.00

Имате страст кон астрологијата, loveубовта за читање хороскопи или само ви треба нов суров ѓердан за да се

Дневна соба тапацирани столици, модерни домови со модерни домови, тапациран стол од 6, акцент столици, минималистичка златна

DEN 2.33

Тежина и димензии Севкупна димензија на производот : Димензии на табелата : 36x29 Надоместок за сите загуб�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.