• Ново
Кодуоп Женски Мини Фустан Без Ракави Ресни Боди Коктел Фустани

Кодуоп Женски Мини Фустан Без Ракави Ресни Боди Коктел Фустани

Оценка на клиентот:
DEN 1.00

Износ
Залиха

Големина шема : . Големина(см)t t t t t t t t t t . St Length : t76пресврт : t64t Bust : t75t Hip : t83. Мt Length : t77пресврт : t69t Bust : t80t Hip : t88. Lt Length : t78пресврт : t74t Bust : t85t Hip : t93. Големина (инч)tttttt tt. s t Length : t29, 92 пресврт : t25, 20 t Bust : t29, 53 t Hip : t32, 68 . Мt Length : t30. 31 пресврт : t27. 17 t Bust : t31. 50 t Hip : t34. 65 . Lt Length : t30. 71 пресврт : t29. 13 t Bust : t33. 46 t Hip : t36. 61 . Спецификации : . Материјал : Полиестер и Светка. Применлив пол : Женски. Големина : С/М/Л. Боја : Розова, виолетова, црвена, сива, зелена, црна, кајсија, роза, сина, нане зелена. Содржина На Пакетот. 1* Фустан. Забелешка : . 1. Поради рачно мерење, може да има грешка од 1-2 см во големина. 2. Во зависност од користениот компјутерски монитор, боите може да се разликуваат од вистинските бои. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Висококвалитетен материјал : Изработен од полиестер и светки, ткаенина погодна за кожата, мека текстура, удобна за носење, погодна за дами нежна кожа. Дизајн : еднобоен сјаен изглед со светки, без ракави, длабок V-врат, отворен грб, неправилен дизајн на полите, тенок фит, мини фустан, елегантен, покажувајќи шармантна крива на телото. Повод : Погоден За вечерни забави, банкети, состаноци, забави, присуство на настани, коктел забави, свадби, фотографија и други активности воumn и зима, совршен со високи потпетици и јакни. Избор на подарок : Погоден како подарок за роденден или подарок за одмор на мајка или сопруга, додавајќи го шармот и темпераментот на дамата. Пакетот вклучува : 1 * фустан, се препорачува да се мие рачно, да се закачи за да се исуши и да не се пегла или избелува.

Карактеристики

Производи во категоријата

Деловен Секојдневен Фустан За Жени Божица Фустан Цветен Принт Врвка За Влечење Висок Струк Лрегуларно Мини Здолниште Свечен

DEN 3.33

Material ~ 【【€материјал е направен од мека ткаенина, здрава и удобна П3 : дали е иста боја како на сликата? ※�

Женски Гроздобер Краток Ливче Ракав О-Вратот Фустан Косплеј Фустанпопуларните елементи се исплатливи и погодни За различни прилики

DEN 2.33

Женски Гроздобер Краток Ливче Ракав ОВратот Фустан Косплеј Фустанкарактеристики : Моден дизајн, 100% Сос�

Жените Мода Повик Лабава Вклопуваат Точка Печатени Пресече Елегантни Копчиња V-Вратот Висок половината Фустан За Жени Блузи

DEN 3.33

Женски Секојдневен Лабав Печатен Шлиц Елегантен Фустан Со Врат : изработен е од висококвалитетни матер�

Породилен Фустан За Женски Лежерни Ремени За Шпагати Продажба На Фустани Дами Летен Принт Трегери Без Ракави Породилна Облека

DEN 271.84

Добредојдовте во нашата продавница Ние ви нудиме висококвалитетни производи и услуги Ви благодариме ш�

Скпблутн Секојдневен Фустан За Жени Летен Круг На Вратот Без Ракави Печатење Гроздобер Рокабили Замав Фустан Матурска Забава

DEN 415.84

Големина : S Биста : 94cm / 37.01" Половината : 79cm / 31.10" Рамо : 41cm / 16.14" Должина : 105cm / 41.34" Големина : М Биста : 100cm / 39.37

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.