• Ново
Женски Гроздобер Краток Ливче Ракав О-Вратот Фустан Косплеј Фустанпопуларните елементи се исплатливи и погодни За различни прилики Црна Л

Женски Гроздобер Краток Ливче Ракав О-Вратот Фустан Косплеј Фустанпопуларните елементи се исплатливи и погодни За различни прилики

Оценка на клиентот:
DEN 2.33

Износ
Залиха

Женски Гроздобер Краток Ливче Ракав О-Вратот Фустан Косплеј Фустанкарактеристики : Моден дизајн, 100% Сосема Нов, квалитетен! Сезона : Лето : Женски Повод : Гроздобер Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Должина На Цврсти Ракави : Кратка Јака За Ракави : О-Дебелина На Вратот : Стандардниот Пакет вклучува : 1 Компјутер Женски Фустан : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот И мониторот ве Молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи) Табела Со Големини : Size USUKEUBust Waist Hip Sleeve Lengths4834106cm/41.73"86cm/33.86"120cm/47.24"42cm/16.54"140cm/55.12"M61036111cm/43.70"90cm/35.43"126cm/49.61"43cm/16.93"142cm/55.91"L81238116cm/45.67"94cm/37.01"132cm/51.97"44cm/17.32"144cm/56.69"XL101440121cm/47.64"98cm/38.58"138cm/54.33"45cm/17.72"146cm/57.48"XXL121642126cm/49.61"102cm/40.16"144cm/56.69"46cm/18.11"148cm/58.27" Size : SUS : 4 UK : 8 EU : 34 Bust : 106cm/41.73"Waist : 86cm/33.86"Hip : 120cm/47.24"Sleeve : 42cm/16.54"Length : 140cm/55.12"Size : MUS : 6 UK : 10 EU : 36 Bust : 111cm/43.70"Waist : 90cm/35.43"Hip : 126cm/49.61"Sleeve : 43cm/16.93"Length : 142cm/55.91"Size : LUS : 8 UK : 12 EU : 38 Bust : 116cm/45.67"Waist : 94cm/37.01"Hip : 132cm/51.97"Sleeve : 44cm/17.32"Length : 144cm/56.69"Size : XLUS : 10 UK : 14 EU : 40 Bust : 121cm/47.64"Waist : 98cm/38.58"Hip : 138cm/54.33"Sleeve : 45cm/17.72"Length : 146cm/57.48"Size : XXLUS : 12 UK : 16 EU : 42 Bust : 126cm/49.61"Waist : 102cm/40.16"Hip : 144cm/56.69"Sleeve : 46cm/18.11"Length : 148cm/58.27" Табела Со Големини : Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 БИСТА : 106см/41.73" Половината : 86см/33.86" Колк : 120см/47.24" Ракав : 42см/16.54" Должина : 140см/55.12"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 111см/43.70" Половината : 90см/35.43" КОЛК : 126СМ/49.61" € himiway ® himiway Е растечки бренд во американската е-трговија. Ние сме специјализирани во дизајнот, производството, дистрибуцијата и малопродажбата на облека и додатоци. Се гордееме што постојано ви обезбедуваме квалитетни производи по конкурентни цени. Одличниот дизајн заедно со извонредната изработка, како и удобноста и удобноста се нашите трговски марки за да ве направат уште позадоволни. Ве молиме продолжете да обрнувате внимание на нас, ние секогаш ќе ви ја обезбедиме најновата модна облека и најинтимната услуга. Ако не сте целосно задоволни со некој производ, ве молиме контактирајте го нашиот тим за поддршка на клиенти од светска класа. Тие ќе бидат среќни да ги завршат работите. Изработен од висококвалитетна ткаенина, овој фустан е удобен за носење и одговара на облините на вашето тело, правејќи да се чувствувате сигурни и удобни кога го носите. Можете лесно да одговарате на различни чевли и додатоци за да ги исполните сите ваши начини на појавување. Идеален подарок : стилски подарок за најблиските или пријателите на родендени, Вљубените, Денот на Благодарноста, годишнините итн. Поминавме строга проверка на квалитетот за да се осигураме дека секое парче е во согласност со високите стандарди за квалитет, за да можете лесно да купувате и носите.

Карактеристики

Производи во категоријата

Фустан За Одмор На плажа Коктел Фустан За Жени Летни Фустани За Жени Фустани За Забави За Жени Елегантен Елегантен Елегантен

DEN 0.67

Материјал : 100% Дакрон Удобна и мека, соодветна тежина, висококвалитетна ткаенина слична на шифон, многу �

Жените Мода Повик Лабава Вклопуваат Точка Печатени Пресече Елегантни Копчиња V-Вратот Висок половината Фустан За Жени Блузи

DEN 3.33

Женски Секојдневен Лабав Печатен Шлиц Елегантен Фустан Со Врат : изработен е од висококвалитетни матер�

Б91хз Женски Фустани Пролетен Врат Лето Фустан Со Кратки Ракави В Женски Цврст Секојдневен Женски Лежерен Фустан Жени Плус Големина

DEN 399.84

Женски Фустани Пролетен Врат Лето Фустан Со Кратки Ракави Фустан Против Жени Цврст Секојдневен Женски �

Женски Фустани Жени Половината Цветен Принт Фустан Секојдневен V Вратот Краток Ракав Елегантен Фустан Линија Плажа Долга Облека

DEN 399.84

Големина : С Биста : 96102см / 37,8040,16" Половината : 5878см / 22,8330,71" Рамо : 38см / 14,96" Ракав : 18см / 7,09" Должина : 110см / 43,

Породилен Фустан За Женски Лежерни Ремени За Шпагати Продажба На Фустани Дами Летен Принт Трегери Без Ракави Породилна Облека

DEN 271.84

Добредојдовте во нашата продавница Ние ви нудиме висококвалитетни производи и услуги Ви благодариме ш�

Дмкпв Завиткајте Фустани Свадбени Гости Жени Модни Неправилни Фустани Исечени Силм Банкет Фустани Со Долги Ракави За Женски

DEN 255.84

Завиткајте Фустани Свадбени Гости Жени Модни Неправилни Фустани Исечени Силм Банкет Фустани Со Долги Р

Фустани ЗА Жени ХИМИВЕЈ Денот На Женската Мода Независност Печатени Тркалезни Вратот Суспендиран Фустан Без Ракави Сина Л

DEN 2.00

Денот на Независноста На жените Печатени Тркалезни Вратот Суспендиран Фустан Без Ракави Карактеристик

Женски Фустан Набразден Краток Ракав V-Вратот Вратоврска Панел Печатени Бохо Фустан Елегантен Цвет Моден Фустан Празнична Партија

DEN 0.33

Големина : С Биста : 7292см / 28,3536,22" Должина : 77см / 30,31" Големина : М Биста : 7696см / 29,9237,80" Должина : 78см / 30,71" Голе

Женски Туника Смена Фустан Секси Ретро Печатење Ѕвонче Ракав V Вратот Лето Мини Фустани Повик Лабава Плажа Куќа Фустан

DEN 826.72

Здраво, Драг Клиент, (ლ ╹ ◡ ╹ ლ) Добредојдовте Во Продавницата ☛к Нархбрг☚! [Нашата Продавница] : Нархб�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.