• Ново
Обичен Фустан За Жени, Жени Гроздобер Џебови Сомотски Еднобоен Долг Ракав Лабав Секојдневен Фустан

Обичен Фустан За Жени, Жени Гроздобер Џебови Сомотски Еднобоен Долг Ракав Лабав Секојдневен Фустан

Оценка на клиентот:
DEN 399.84

Износ
Залиха

Женската колекција AXXD вклучува женски макси фустани, јакни и џемпери, вклучувајќи опции со плус големина. Женски летни фустани со женски детали. Не само што е супер удобно, туку е и многу ласкаво и има секојдневен и стилски стил. Овој фустан ќе биде лесен избор за секоја секојдневна секојдневна и свечена пригода од утро до вечер : бранч, работа, црква, релаксирање дома, фотографии од семејството/парот, патување, плажа, секојдневен, шопинг, дружење, меден месец, одмор и професионална и пост-бременост. Кога времето е студено, лесно е да носите тексас јакна! И достапно е во различни бои во класичен стил што ќе одговара на секоја облека во вашиот плакар. Таков симпатичен макси фустан, само спарете го со вашите сандали или потпетици, клинови, чизми или патики и слоевит ѓердан за да го комплетирате изгледот и подготвени сте да одите! Аксхд Обичен Фустан За Жени, Жени Гроздобер Џебови Сомотски Еднобоен Долг Ракав Лабав Секојдневен Фустан. Големина Шема : Големина : М САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 105см/41.34" Ракав : 50см/19.69" Должина : 90см/35.43"Големина : Л САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 110см/43.31" Ракав : 50.5 см/19.88" Должина : 91см/35.83"Големина : xl Сад : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 БИСТА : 115cm/45.28" ракав : 51cm/20.08" должина : 92cm/36.22"големина : xxl Сад : 16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 46 биста : 120cm/47.24" ракав : 51.5 cm/20.28" должина : 93cm/36.61"големина : xxxl Сад : 18 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 22 ЕУ : 48 биста : 125cm/49.21" ракав : 52cm/20.47" должина : 94cm/37.01"големина : xxxxl САД : 20 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 24 еу : 50 биста : 130cm/51.18" Ракав : 52.5 cm/20.67" должина : 95cm/37.40"големина 22 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 26 ЕУ : 52 Биста : 135см/53.15" Ракав : 53см/20.87" Должина : 96см/37.80". Карактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Многу кул за носење, Нов Изглед, Ново 3.Специјалниот дизајн на фустан ве прави попривлечни 4.Овој Лесен, Фустан е совршен за тие денови! 5.Нега на облека : Рачно Перење Препорачајте Или Исушете Го Фустанот од Кошулата. Моделот На Оригиналниот Производ Може Да Варира Ве Молиме знајте . Информации за производот : Пол : Жени. Декорација : Никој. Должина : редовно. Стил : Секојдневен,моден. Повод : Секојдневно, Секојдневно. И миењето раце и машинското перење е ВО РЕД. Пакетот вклучува : 1 Парчиња Фустан. Забележете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот.

Карактеристики

Производи во категоријата

Летни Фустани За Жени Еднобоен Фустан Без Ракави Квадратен Врат Макси Лабаво Вклопување Секојдневен Секојдневен Елегантен Одмор

DEN 271.84

Обичниот лабав фустан за лулашка, исто така, може да изгледа секси ако го спарите со ремен за ноќно излег

Летни Фустани За Женски Фустани За Женска Облека Долги Матурски Фустани Бохо Печатење Фустани Со Кратки Ракави Со О-Врат Со

DEN 2.33

Фустани За Женска Облека Долги Матурски Фустани Бохо Печатење Фустани Со Кратки Ракави Со Џебен Род : же

Скпблутн Летни Фустани Fit Зима Се Вклопуваат Со Долги Ракави Плисиран Врат Тркалезен Врат Плетен Џемпер Модни Секојдневни Фустани

DEN 574.08

Скпблутн Летни Фустани 2023 Fit Зима Се Вклопуваат Со Долги Ракави Плисиран Врат Тркалезен Врат Плетен Џем�

Шусуен Женски Летен Обичен Моден Геометриски Принт Деколте Со Врвки Меур Средни ракави Шиење Со Возбуда Голем Замав Фустан со

DEN 319.84

Женски Летен Обичен Моден Геометриски Принт Деколте Со Врвки Меур Средни ракави Шиење Со Возбуда Голем

Породилен Фустан За Женски Лежерни Ремени За Шпагати Продажба На Фустани Дами Летен Принт Трегери Без Ракави Породилна Облека

DEN 271.84

Добредојдовте во нашата продавница Ние ви нудиме висококвалитетни производи и услуги Ви благодариме ш�

Летни Фустани За Женска Мода Со Квадратен Врат Обичен Темперамент Нацртајте Шупливи Отворени Задни Врвки Со Меурчиња Тенок Секси

DEN 0.33

Женска Мода Со Квадратен Врат Секојдневен Темперамент Влечење Шупливи Отворени Задни Врвки 3 / 4 Меур Ра�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.