• Ново
Бинведе Женски Долг Ракав Против Вратот Кошула Мини Фустан Лето Лежерно Лабава Фенер Секси Плажа Фустан Партија Блуза Црна Бела

Бинведе Женски Долг Ракав Против Вратот Кошула Мини Фустан Лето Лежерно Лабава Фенер Секси Плажа Фустан Партија Блуза Црна Бела

Оценка на клиентот:
DEN 367.84

Износ
Залиха

Жените Пред-Кошула Мини Фустан Длабоко V Копчето За Вратот Надолу Фенер Долг Ракав Блуза . Големина Шема : . Големина (см) : ttttttttt. t t Bust : t108пресврт : t70tsleve : t40 Tdress Должина : t82. Мt Bust : t112пресврт : t74tsleve : t41 Tdress Должина : t83. Lt Bust : t116пресврт : t78tsleve : t42 Tdress Должина : t84. XLt Bust : t120пресврт : t82tsleve : t43 Tdress Должина : t85. Големина (инч) : tttttt tt t t. s t Bust : t42, 5пресврт : t27, 6tsleve : t15, 6 Tdress Должина : t32.3. Мt Bust : t44. 1пресврт : t29. 1tsleve : t16. 1 Tdress Должина : t32.7. Lt Bust : t45. 7пресврт : t30. 7tsleve : t16, 5 Tdress Должина : t33. 1. XLt Bust : t47. 2пресврт : t32. 3tsleve : t16, 9 Tdress Должина : t33, 5. Пријателски Совети : . 1. Ве молиме љубезно дозволете 2-3% разлика според рачното мерење. 2. Ве молиме проверете ја табелата за мерење пред да ја купите ставката. (1 инч=2,54 см). 3. Забележете дека малата разлика треба да биде прифатлива поради светлината и екранот.Фала. Спецификации : . Материјал : Полиестер. Тип На Шема : Цврст. Стил : Секојдневен. Деколте : V-Вратот. Ракав Стил : Фенер Ракав. Должина На Ракавот : Долг Ракав. Должина : Редовно. Тип На Затворање : Затворање На Копчето. Содржина На Пакетот : . 1 * Женски Долги Ракави Кошула Мини Фустан . Ветување : . Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Материјал : Изработен од висококвалитетна полиестерска ткаенина, многу отпорен на брчки, мек на допир, пријателски за кожата и дише, удобен за носење, не се намалува, не се намалува и не гледа низ ткаенината. Дизајн : фустан за дами кошула, долги ракави со фенери, дизајн на половината, изгледа многу модерно. Дизајн на јака со копчиња, можете слободно да ја прилагодите големината на деколтето, неправилниот раб, изгледа лежерно и елегантно. Појавување : можете да ја носите кошулата како фустан, со вашите омилени високи потпетици, мартин чизми, спортски чевли, за да создадете различни стилови или како кошула со фармерки, два начина за носење, многу разноврсна. Повод : Многу погоден за работа, состаноци, деловни и други свечени прилики и секојдневно, шопинг, собирање пријатели, одмор за патување, фотографирање, барови и клубови и други случајни прилики. Големина и Боја : имаме четири големини НА S, M, L, XL и две бои на црно-бело за да изберете. За да го направите вашиот фустан соодветен, внимателно проверете ја табелата со големини пред да го купите.

Карактеристики

Производи во категоријата

Б91хз Женски Фустани Пролетен Врат Лето Фустан Со Кратки Ракави В Женски Цврст Секојдневен Женски Лежерен Фустан Жени Плус Големина

DEN 399.84

Женски Фустани Пролетен Врат Лето Фустан Со Кратки Ракави Фустан Против Жени Цврст Секојдневен Женски �

Гроздобер Вибрации, Модерен Талент ХИМИВЕЈ Облека За Забави За Ноќта На Вештерките Женски Модерен Фустан Со Врвки Од Чипка За

DEN 1007.84

Зачекорете во свет на готска елеганција и волшебност со нашиот Готски Гроздобер Фустан, зачудувачко па�

Породилен Фустан За Женски Лежерни Ремени За Шпагати Продажба На Фустани Дами Летен Принт Трегери Без Ракави Породилна Облека

DEN 271.84

Добредојдовте во нашата продавница Ние ви нудиме висококвалитетни производи и услуги Ви благодариме ш�

Женски Гроздобер Краток Ливче Ракав О-Вратот Фустан Косплеј Фустанпопуларните елементи се исплатливи и погодни За различни прилики

DEN 2.33

Женски Гроздобер Краток Ливче Ракав ОВратот Фустан Косплеј Фустанкарактеристики : Моден дизајн, 100% Сос�

Млкидк Женски Фустан За Вештерки Фустан За Печатење За Жени Дух Тиква Печатен Фустан Со Долги Ракави Коктел Забава Обични Фустани

DEN 0.33

82" рамо : 49см / 19.29" ракав : 63см / 24.ПОВОД : Погоден За Многу Прилики како Коктел, Забава, Бизнис, Вечерна Заба�

Скпблутн Летни Фустани Fit Зима Се Вклопуваат Со Долги Ракави Плисиран Врат Тркалезен Врат Плетен Џемпер Модни Секојдневни Фустани

DEN 574.08

Скпблутн Летни Фустани 2023 Fit Зима Се Вклопуваат Со Долги Ракави Плисиран Врат Тркалезен Врат Плетен Џем�

Жените Мода Повик Лабава Вклопуваат Точка Печатени Пресече Елегантни Копчиња V-Вратот Висок половината Фустан За Жени Блузи

DEN 3.33

Женски Секојдневен Лабав Печатен Шлиц Елегантен Фустан Со Врат : изработен е од висококвалитетни матер�

Шусуен Женски Летен Обичен Моден Геометриски Принт Деколте Со Врвки Меур Средни ракави Шиење Со Возбуда Голем Замав Фустан со

DEN 319.84

Женски Летен Обичен Моден Геометриски Принт Деколте Со Врвки Меур Средни ракави Шиење Со Возбуда Голем

Дмкпв Завиткајте Фустани Свадбени Гости Жени Модни Неправилни Фустани Исечени Силм Банкет Фустани Со Долги Ракави За Женски

DEN 255.84

Завиткајте Фустани Свадбени Гости Жени Модни Неправилни Фустани Исечени Силм Банкет Фустани Со Долги Р

иопко летен фустан Женски Моден Лежерен Ремен Без Ракави Отворен Фустан За Печатење Без Ракави Мини фустан Лажичка Вратот Светло

DEN 1.33

37 "Половината : 95см / 37 Мек материјал, лесен и удобен, Совршен За претстојните летни денови!®Карактеристи�

Женски Фустани Жени Половината Цветен Принт Фустан Секојдневен V Вратот Краток Ракав Елегантен Фустан Линија Плажа Долга Облека

DEN 399.84

Големина : С Биста : 96102см / 37,8040,16" Половината : 5878см / 22,8330,71" Рамо : 38см / 14,96" Ракав : 18см / 7,09" Должина : 110см / 43,

Лелеави Фустани За Жени Фустан Од Резервоар Фустан Од Лаванда Фустан Од Јагода Плус Големина Свечен Фустан Хавајски Фустан Работа

DEN 287.84

☪【Зборови поврзани со производот+Памучна Ленена Возбуда Фустан Школки Блинг Танц Здолниште Замав Тут�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.