• Ново
Гдфун Женски Печатење Одблесокот Фустан За Жени Долг Ракав Фустан Партија Повик Фустани--фустани за враќање фустани за жени 2098

Гдфун Женски Печатење Одблесокот Фустан За Жени Долг Ракав Фустан Партија Повик Фустани--фустани за враќање фустани за жени

Оценка на клиентот:
DEN 3.33

Износ
Залиха

За секојдневна,летна плажа,забава,одмор,улична облека, секојдневен живот.—- фустани за враќање дома/есенски фустани. Може да се совпадне и со потпетици, чанта за спојка и нежен ѓердан за да се создаде елегантен изглед.52" рамо : 45см/17. Овој елегантен фустан е погоден за секојдневна облека, вежбање, улица, на отворено, канцелариска работа, училиште, дипломирање, враќање дома, одмор, патување, дури и некои специјални прилики, како датум, забава, свадба, коктел, вечера, вечери, свечени забави.72" ракав : 61см/24.—- свечени фустани за жени вечерна забава/фустани со плус големина за свадбен гостин.Можете исто така да го облечете многу лесно со секоја комбинација на накит,сандали,потпетици,капа на плажа во пролет/лето.50" ракав : 62cm/24.62" половината : 86см/33.Многу меко за и носење.—- кафтански фустани за жени/полуформални фустани за жени 2023 година.

Карактеристики

Производи во категоријата

Скпблутн Летни Фустани Fit Зима Се Вклопуваат Со Долги Ракави Плисиран Врат Тркалезен Врат Плетен Џемпер Модни Секојдневни Фустани

DEN 574.08

Скпблутн Летни Фустани 2023 Fit Зима Се Вклопуваат Со Долги Ракави Плисиран Врат Тркалезен Врат Плетен Џем�

Лелеави Фустани За Жени Фустан Од Резервоар Фустан Од Лаванда Фустан Од Јагода Плус Големина Свечен Фустан Хавајски Фустан Работа

DEN 287.84

☪【Зборови поврзани со производот+Памучна Ленена Возбуда Фустан Школки Блинг Танц Здолниште Замав Тут�

Женски Фустани Жени Половината Цветен Принт Фустан Секојдневен V Вратот Краток Ракав Елегантен Фустан Линија Плажа Долга Облека

DEN 399.84

Големина : С Биста : 96102см / 37,8040,16" Половината : 5878см / 22,8330,71" Рамо : 38см / 14,96" Ракав : 18см / 7,09" Должина : 110см / 43,

Млкидк Женски Фустан За Вештерки Фустан За Печатење За Жени Дух Тиква Печатен Фустан Со Долги Ракави Коктел Забава Обични Фустани

DEN 0.33

82" рамо : 49см / 19.29" ракав : 63см / 24.ПОВОД : Погоден За Многу Прилики како Коктел, Забава, Бизнис, Вечерна Заба�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.