• Ново
Божиќен Фустан Тенок Гроздобер Фустан За Забави На Ирваси За Жени Елегантен Фустан Y2k

Божиќен Фустан Тенок Гроздобер Фустан За Забави На Ирваси За Жени Елегантен Фустан Y2k

Оценка на клиентот:
DEN 527.68

Износ
Залиха

Божиќна Мода Женски Печатен Ретро Фустан Со Долг Ракав Надвор Од Рамената : изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за секојдневно носење. Материјал : Полиестер, Изработен од висококвалитетна ткаенина, лесен мек и удобен. Печатената Маица ја прави посекси и попривлечна за носење. Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат Заumn, Лето и Пролет. ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики Или Од Сезоната на описи : Сите Сезони Пол : Женски Материјал : Полиестерокција : Разноврсна секојдневен стил : Сексилен должина : Редовна Вклопување : одговара на големината на дебелината : Стандардно како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 парчиња Женски Фустан и одблесокот фустан црн фустан со долги ракави секси азиски фустан за жени жолт фустан за принцеза Женски Фустан Со Фустан Со Црвен Шлиц Фустан Со Џемпер Фустан Со Црвен Долг Фустан За Жени Фустан Во Крем Боја За Жени Секси породилен фустан симпатичен Розов фустан Сирена Фустан За Жени костим женски чевли со фустан со ниска потпетица женски фустан чизми За фустан Женски ситни чевли за фустани За жени Ниски Потпетици Удобен Бел Фустан. ●ПРЕДЛОГ ЗА ГОЛЕМИНА●нашата големина е различна од стандардната големина, ве молиме изберете ја вашата големина според Третата слика лево. Ве молиме Дозволете мерење од 1 инч/2см. Благодарам. ●ПРИЛИКИ< Одлучете Се За Елегантен фустан совршен погоден за Божиќ, Божиќ, Свечен настан, брод за Крстарење, Воена топка, празнична забава, Свечени семејни слики, Хостинг, Фустани За Деверуша, коктел, свадбен гостин, Матурска, невестински туш, Свечени настапи, Танц, Дипломирање, Годишнина од Натпреварот. Quetters quality Материјал : Широк замав, мек и мазен ви дава доволно простор за движење при танцување, мек и удобен за подобра заштита на женската еластична кожа. Ќе уживате во извонредното мазно вклопување и исклучителната удобност.

Карактеристики

Производи во категоријата

Деловен Секојдневен Фустан За Жени Божица Фустан Цветен Принт Врвка За Влечење Висок Струк Лрегуларно Мини Здолниште Свечен

DEN 3.33

Material ~ 【【€материјал е направен од мека ткаенина, здрава и удобна П3 : дали е иста боја како на сликата? ※�

Породилен Фустан За Женски Лежерни Ремени За Шпагати Продажба На Фустани Дами Летен Принт Трегери Без Ракави Породилна Облека

DEN 271.84

Добредојдовте во нашата продавница Ние ви нудиме висококвалитетни производи и услуги Ви благодариме ш�

плажа фустани солакол За Жени Жени Боемски Печатење Прашка Без Ракави Со Боемски Врат Цветни Плажа Долги Фустани Секси Женски

DEN 2.00

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 6 ЕУР : 34 Биста : 84см / 33.07" Половината : 68см / 26.77" Должина : 135см / 53.15" Гол�

Жените Мода Повик Лабава Вклопуваат Точка Печатени Пресече Елегантни Копчиња V-Вратот Висок половината Фустан За Жени Блузи

DEN 3.33

Женски Секојдневен Лабав Печатен Шлиц Елегантен Фустан Со Врат : изработен е од висококвалитетни матер�

Симплмасигени Женски Летни Секојдневни Фустани Макси Фустан Со Кратки Ракави Фустан Фустан Мини Фустан Ракав Со Цврста Боја

DEN 0.33

Женски Кошула Фустан Краток ракав Мини Фустан Долг Ракав Еднобојна Крпеница кошула специфичностсезона

Дмкпв Завиткајте Фустани Свадбени Гости Жени Модни Неправилни Фустани Исечени Силм Банкет Фустани Со Долги Ракави За Женски

DEN 255.84

Завиткајте Фустани Свадбени Гости Жени Модни Неправилни Фустани Исечени Силм Банкет Фустани Со Долги Р

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.