• Ново
Дозвола За Заштеда

Дозвола За Заштеда

Оценка на клиентот:
DEN 2.00

Износ
Залиха

Женски Летен Вратоврска-Боја Печатење Лабава Ракави Халтер Џеб V-Вратот Фустанродот : Женска Сезона : Цела Сезона, Летен Материјал : 95% Полиестер,5% Spandex Color : Orangesize : Должина : Под Стилот На Коленото : Дебелина На Печатење : Лесна Карактеристика : Дневно; Природа; На Отворено; Класикстил : Секојдневен; Виталност; Дневно; Класичен; Плажа; боемска Прилика : Бар;Стадион;Пливање;Кино;Забава,Шопинг, Училиште,Работа,Патување,Кампување;Музеј;Салон За Убавина;Канцеларија;Пазар;Улица;Плажа;Сала За Танцување;Спорт;Вкрстена Обука;Тренинзи;Кревање Тежина; Tennis;Running;Walking;Fitness;Exercise;Yoga;Biking;Hiking;Jogging,;Dance;Party;Holidays;Anniversary;Bi Activity : Graduation;Ceremony;спортски состанок;Шопинг;Церемонија На полнолетство;Состанок;Вокал consert;Sport;Birthday;Christening;Engagement;Graduation;Holiday;Christmas;Mothers-day;Valentines-day;Wedding;Halloween;Денот На Благодарноста;Церемонија;Денот На Свадбата; што добивате : 1 ПАРЧЕ Фустани : 1.Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Внимание Ако Размислување, Благодарам.2.Може Да Има Рачна Грешка од 1-3 см.Извинете За Непријатностите.3.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување. €Ткаенина : Висококвалитетна мека ткаенина која е еластична и лесна. ①Карактеристики : Секојдневен Стил, врат од Лажичка, без ракави, висок струк, плисиран, маица, два џебови, цврст или тапкан, женски фустан од резервоар, супер мек и удобен одличен за носење цел ден. Ќе имате прекрасно расположение и во лето додека го носите лесниот лабав фустан. `+Прилики : должина на Коленото обични плисирани фустани за танцување за забави за секојдневни, дневни, плажи, празници, забави, патувања, вечер, шопинг, на отворено, стил на работа. Ажурирајте ја вашата гардероба со нашиот женски летен фустан и спојте ја со појас/ѓердан/капа/модна чанта/шал и потпетици за секси и шармантен изглед. ●Стандардна Големина На САД : Стандардна Големина НА САД, ве Молиме изберете ја вашата нормална големина за шик изглед. Перење перење : машинско перење Или рачно перење, закачете се да се исуши.

Карактеристики

Производи во категоријата

Скпблутн Летни Фустани Fit Зима Се Вклопуваат Со Долги Ракави Плисиран Врат Тркалезен Врат Плетен Џемпер Модни Секојдневни Фустани

DEN 574.08

Скпблутн Летни Фустани 2023 Fit Зима Се Вклопуваат Со Долги Ракави Плисиран Врат Тркалезен Врат Плетен Џем�

Жените Мода Повик Лабава Вклопуваат Точка Печатени Пресече Елегантни Копчиња V-Вратот Висок половината Фустан За Жени Блузи

DEN 3.33

Женски Секојдневен Лабав Печатен Шлиц Елегантен Фустан Со Врат : изработен е од висококвалитетни матер�

Деловен Секојдневен Фустан За Жени Божица Фустан Цветен Принт Врвка За Влечење Висок Струк Лрегуларно Мини Здолниште Свечен

DEN 3.33

Material ~ 【【€материјал е направен од мека ткаенина, здрава и удобна П3 : дали е иста боја како на сликата?...

Женски Фустани Жени Половината Цветен Принт Фустан Секојдневен V Вратот Краток Ракав Елегантен Фустан Линија Плажа Долга Облека

DEN 399.84

Големина : С Биста : 96102см / 37,8040,16" Половината : 5878см / 22,8330,71" Рамо : 38см / 14,96" Ракав : 18см / 7,09" Должина : 110см / 43,

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.