• Ново
Без граници на фустанот на задната кошула на јуниори плус големина

Без граници на фустанот на задната кошула на јуниори плус големина

Оценка на клиентот:
DEN 240.00

Износ
Залиха

Класик со пресврт. Без граници фустан со кошула од чипка, не е тој безвременски, лесен стил што го сакате ажуриран со дизајн без ракави и чиста табла со чипка во грб. Супер-мек, овој разноврсен фустан е совршен за бранч или вечера, работа или игра. Исклучиво на. Материјал : 92% полиестер/8% спандекс; Чипка : 95% полиестер/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Модел е 5'11 "и носи големина 1x. Одговара : Полу-опремена. Должина : мини фустан; хитови над коленото. Затворање : копче-предни. Ракави : без ракави. Џебови : Ништо. Карактеристики : јака од точка; чиста чипка се вметнува и отсекува во грб; појас за само-вратоврска. Фустан од задната кошула за плус големина јуниори од без граници.

Карактеристики

Производи во категоријата

Багиланое Мало Бебе Девојче Долги Панталони Сет Писмо Срце Рагби Печатење Маици Со Долги Ракави Блузи + Разгорени ПАНТАЛОНИ

DEN 303.68

Дете Деца Девојки 2 Парчиња Облека, Писмо Срцето Рагби Печатење Круг Вратот Долг Ракав Блузи + Одблесоко�

Фустани За Жени Елегантен Клиренс Фустан Со Краток Ракав Со Кружен Врат Џеб Со Еднобојна Обвиткана Шема На Миди Фустан На Екипажот

DEN 3.33

женски модни алински летни фустани за жени 2022 фустани за жени 2022 женски фустан со качулка фустан за плус

Машки Боксерски Гаќички Долна Облека Мажи Боксерски Гаќички Шиење На Плажа Контраст Боја Стебла За Пливање Багажникот За Пливање

DEN 461.60

Ywdj Услуга Вовед qwdj се фокусира на тестирање и развој на ранец, фустани, блузи, долна облека за костими за

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.