• Ново
Арден селекции Оаза Оаза на отворено chaise салон перница 23, крем за песок

Арден селекции Оаза Оаза на отворено chaise салон перница 23, крем за песок

Оценка на клиентот:
DEN 1767.84

Износ
Залиха

Arder селекциите (R) Oasis е исклучителна комбинација на нашиот врв на линијата Evertru (R) акрилна ткаенина спарена со нашата највисока квалитетна поли-завиткана пена за полнење за да се создаде ултра-премиум на отворено перница. 100% акрилна ткаенина од платно (R) платно е цврсто ткаена, обезбедувајќи цврста, но мала тежина и неверојатно мека перница. Продолжената UV заштита на акрилот значи дека вашата ткаенина ќе продолжи да изгледа посветла подолго, бидејќи уживате во вашите часови на отворено и доаѓа со 5-годишна гаранција со ограничена ткаенина. Заштитата на дамката и водата од нашиот комерцијален третман на Everbloc обезбедува оптимална употреба на отворено. Лесно забележете чисто со сапун и вода, или мешавина од белило и вода за груби дамки. Оазиските поли-завиткани перничиња од пена се луксузен медли од пена, завиткани во мек полиестерско капење за да се создаде трајно, долготрајно, цврсто перниче на отворено со меко до допир. Сите наши перничиња од оаза имаат класичен финиш на двојните заварувања и ленти од велкро за да ја одржат вашата перница за внатрешен двор. И покрај тоа што нашиот Evertru (R) нуди најдобра вода во вода и УВ отпор, сепак препорачуваме да ги внесете или покриете вашите перничиња кога не ги користите за да ги одржувате со години да изгледаат и да се чувствуваат одлично. 100% полиуретанска пена завиткана во 100% полиестерска лилјак за крајна удобност. 5+ години на отпорност на УВ и блед, вода и дамки отвратија . Димензии на перница : 75 инчи долги x 23 инчи широк x 3. 5 инчи дебела . 2 комплети ленти од велкро. 5-годишна ограничена гаранција за ткаенини и 1-годишна ограничена гаранција за производство на дефекти. Дизајнирано во Мичиген.

Карактеристики

Производи во категоријата

Кардон кардоне или Оеф Повторно Произведен Дебеломер На Сопирачката, Истоварен w Држач Одговара изберете: 2011 - ФОРД ФИЕСТА,

DEN 2.33

Кардон кардоне или OEF3 Преработен Дебеломер На Сопирачката, Истоварен w / Заграда Кардоне кардоне или Oef3 �

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.