• Ново
Ханес Цврста Маска За Лице За Печатење, Лесна За Перење, Пакување

Ханес Цврста Маска За Лице За Печатење, Лесна За Перење, Пакување

Оценка на клиентот:
DEN 175.84

Износ
Залиха

Ханес Цврста Маска За Лице За Печатење, Лесна За Перење, 6-Пакување. нашата немедицинска, беспрекорна маска е мека, перена и бунтовничка. Со два слоја на покриеност, оваа дише, лесна маска е наменета за удобно секојдневно носење и има кул удобност и ткаенина што ја отстранува влагата. Дизајнот што се протега до вклопување обезбедува контурно покривање на лицето, со плетени, удобни ушни јамки за персонализирано вклопување. Дише и Лесен. Мека 2 слоја ткаенина. Ја отстранува влагата. Перење 3% Спандекс; 3% Полиестер.

Карактеристики

Производи во категоријата

Женски Панталони Женски Памучни Лежерни Лабави Панталони Удобни Работни Панталони Со Џебови Еластични Панталони Со Врвки Со

DEN 228.16

Добредојдовте Во Нашата Продавница, Ние Сме Продавница (Wotryit) Која Се Фокусира На Модата За Облека, Се Фо�

Блузи за вежбање За Мажи Ретро И Секојдневен Елек Со Пруги Со Една Aut Зимски Костум Машки Машки Тенкови Раглан Кошула Со Долги

DEN 431.84

Пол : машкикарактеристики : € Материјал●изработен е од висококвалитетни материјали и е доволно издржл�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.