• Ново
Опремени ќебиња за итни случаи на отворено, пакувања

Опремени ќебиња за итни случаи на отворено, пакувања

Оценка на клиентот:
DEN 591.84

Износ
Залиха

Опремена торба за спиење на отворено е совршена алатка за преживување за лов, риболов, ранец, кампување или која било друга активност на отворено. Оваа итна торба за спиење Mylar ќе задржи 90% телесна топлина, како и ќе помогне во борбата против хипотермија во итни случаи. Овој материјал е направен од NASA дизајниран Mylar и може да се користи во комбинација со вреќа за спиење во секоја екстремна ситуација. Без оглед на ситуацијата, ова е задолжителна ставка за опстанок за секоја авантура на отворено. Лесен, мал и компактен кога не е во употреба и одличен додаток на кој било комплет за итни случаи за преживување. Сет од 10 компактни и лесни вреќи за спиење во итни случаи. Направено од издржлива милар за секое патување во кампување на отворено или авантура . лесна вреќа за спиење што го олеснува носењето во кој било ранец или тактички пакет . Секоја итна торба за спиење помага во задржување на телесната топлина, е водоотпорна и може да се користи повторно . секоја Опстанок вреќа за спиење мери 84in во должина и 36in во ширина.

Карактеристики

Производи во категоријата

Женски Резервоар Врвот Дозвола Жените Мода Секојдневен Печатење Кошули Краток Ракав Лабава Плус Големина Маичка Блуза V - Вратот

DEN 2.33

Жени Мода Секојдневен Печатење Кошули Краток Ракав Лабава Плус Големина Маичка Блуза V Вратот Карактер

Виадха Секси Фустани За Жени Датум Ноќ Секси Долна Облека Чипка Секси Едно Парче Боди Решетката Трим Боукнот Декор Теди

DEN 2.67

Женски Секси Долна Облека Чипка Секси Едно Парче Боди Решетката Трим Лакнот Декор Teddiesfearties : Водат, тено�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.