• Ново
Основи за внатрешни работи гранит кафеав, полу-сјај, галон

Основи за внатрешни работи гранит кафеав, полу-сјај, галон

Оценка на клиентот:
DEN 1.67

Износ
Залиха

Внатрешната боја на Glidden® Fundamentals® е течна боја со низок VOC, низок ориентирана, која обезбедува добра криење, покриеност и миење. Препорачано за употреба на правилно подготвен бетон/asonидарски, метал, сув wallид, гипс и дрво. Изберете го најдобриот сјај за вашиот проект. Станот е идеална завршница за тавани, спални соби и области со низок сообраќај. Egghell е идеална завршница за wallsидови во сите места за живеење, вклучувајќи кујна, бања и дневна соба. Полу-сјајот е идеална завршница за трим и внатрешни врати. Внатрешна течна wallидна боја. Добро скривање и покривање до 400 квадратни метри по галон. Добра миење и брзо сушење за 30-60 минути, повторно за 2-4 часа. Низок VOC, низок мирис. Внатрешноста на Glidden Fundamentals® постигна сертификација на Greenguard Gold. Достапно во избраната палета на нашите најпопуларни бои.

Карактеристики

Производи во категоријата

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ Апстрактна геометриска форма на преклопување Сликарство сива врамена уметничка печатена wallидна уметност,

DEN 3.33

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Дневна соба тапацирани столици, модерни домови со модерни домови, тапациран стол од 6, акцент столици, минималистичка златна

DEN 2.33

Тежина и димензии Севкупна димензија на производот : Димензии на табелата : 36x29 Надоместок за сите загуб�

TKing Мода Женски Модерен Обичен Долг Ракав Ноќта На Вештерките Печатење Дуксери Со Патент Дуксери Палто Со Џеб Портокал Л

DEN 351.84

Наша цел е да ви помогнеме да станете мода.Ние се стремиме да ги направиме луѓето што ја носат нашата обл

Торби За Намирници за Повеќекратна Употреба, Модерна Крава Текстура Розова Лесна Полиестерска Платнена Платнена Торбичка За

DEN 591.84

Торбички за повеќекратна употреба изработени од полиестерско платно со висока густина и извонредна из�

Ironелезно тркалезно ниво на дрво во форма на нокти Полски држач за решетката на решетката за висечки wallид монтиран организатор

DEN 207.84

Карактеристики : Организаторите инспирирани од салонот се разноврсни, може да се применат за семејство

Персонализирана тркалезна соstвездие Почетна ѓердан - врежан хороскопски симбол накит - Божиќен подарок за неа - не'рѓосувачки

DEN 2.00

Имате страст кон астрологијата, loveубовта за читање хороскопи или само ви треба нов суров ѓердан за да се

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.