• Ново
1- Карат Т.В. Дијамант со три-камен 14 кт прстен за ангажман на бело злато

1- Карат Т.В. Дијамант со три-камен 14 кт прстен за ангажман на бело злато

Оценка на клиентот:
DEN 7999.84

Износ
Залиха

Прогласете ја вашата loveубов искрено, убаво, со класичен дијамантски прстен со три камен. Модифицирани во бело злато, три тркалезни дијаманти се совршено усогласени на врвот на полираната шанка и дијамантската облога. Сјајни со дијаманти, овој прстен е завршен со светла полирана сјај. Империјал 1-1/3 Карат Т.В. Дијамант три-камен 14 KT прстен за ангажман на бело злато : Тежина на дијамант : 1-1/3 КТ. T.W.Diamond Color : H-Idiamond Clarity : I2 Diamond Setting : Prong Setcrafted во 14 KT бело злато што може да се златни во големини 6-9 не се занимава со дијаманти.

Карактеристики

Производи во категоријата

Бебешки Кожени Чевли Први Чевли За Пешачење Против Лизгање Меки Ѓон Чевли За Принцеза Мало Новороденче Новороденчиња Обични

DEN 1.00

Бебешки Кожени Чевли Први Чевли За Пешачење Против Лизгање Меки Ѓон Чевли За Принцеза Мало Новороденче

Корашан Свежо Наводнување Со Кактус Во Нордиски Стил Може Градинарство Шише За Наводнување 500мл Мала Конзерва За Наводнување

DEN 303.84

Свеж Стил Кактус Наводнување Може Градинарство Спреј Шише 500ml Describe : хидрауличниот дизајн на автоклавот

Женски Чорапи Високи До Колена Женски Кабел Плетени Чорапи За Бутови Високи Чизми Екстра Долги Зимски Чорапи Затоплувачи На

DEN 3.33

За нашата продавница, можете да ја изберете стоката што ви се допаѓа овде Нашата стока е внимателно пров

Летни Врвови За Жени Блуза Лабаво Вклопување Блузи За Празнични Елеци Лабава Туника Врвови Со Кратки Ракави Блузи Со Тркачки

DEN 3.00

Летни Врвови За Жени Блуза Лабава Фит Блузи За Празнични Елеци Лабава Туника Врвови Со Кратки Ракави Бл�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.