• Ново
Мерик Класик без зрно удобно комфорна храна за кучиња, 13. мл, случај од 12

Мерик Класик без зрно удобно комфорна храна за кучиња, 13. мл, случај од 12

Оценка на клиентот:
DEN 238.08

Износ
Залиха

Долу на југ сакаме да ги правиме работите удобни. Не станува подобро од пилешки бутови во стилот на домашен стил, размачкани во гравче со вклучена фиксинки на мама Мерик. Зачудената удобност има цели, бавни варени пилешки бутови кои имаат мека текстура што може лесно да се раздели со рака или да се храни целина. Ако го слушнете вашето куче како yирпи гласно благодарам на задниот трем, ова е сосема нормално однесување. Без оглед на бојата на вашата држава, семејството Мерик вели дека одете црвена, бела и сина! Merrick Classic Classic без зрно удобно конзервирана храна за кучиња не содржи вештачки бои, вкусови или конзерванси. Содржи вкусни парчиња во стилот на домот што вашето куче ќе ги сака. Како и со сите наши рецепти, ние локално ја извориме нашата фарма свежи состојки за да обезбедиме највисок квалитет. Како резултат, рецептите на Мерик не содржат состојки од Кина и се готват во нашата сопствена кујна со пет starвезди и производствени капацитети кои ги поддржуваат строгите упатства добро дефинирани од ФДА. Merrick MP21670 без зрна удобна класична рецепт возрасни природни кучиња храна, 13 мл, може да се размачка удобност ™ има цели, бавни варени пилешки бутови кои имаат мека текстура што може лесно да се раздели со рака или да се храни целина. Не содржи вештачки бои, вкусови или конзерванси. Локално извори на фарма на свежи состојки за да се обезбеди највисок квалитет. Идеално и за возрасни кучиња и за кутриња. Вкусни парчиња домашен стил што вашето куче ќе ги сака.

Карактеристики

Производи во категоријата

Ознака за кучиња - Персонализирана ознака за домашно милениче - Ознака за кучиња - Ознаки за кучиња за кучиња персонализирани

DEN 2.00

Ознаките за миленичиња персонализираа совршена ознака за името за вашето куче или мачка, или подарок за

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.