• Ново
Електричен Велосипед Заштитни Екрани На Задното Седиште Пластични Заштитни Мрежи За Велосипеди

Електричен Велосипед Заштитни Екрани На Задното Седиште Пластични Заштитни Мрежи За Велосипеди

Оценка на клиентот:
DEN 2.67

Износ
Залиха

Опис. Станува збор за заштитни екрани за задни седишта за велосипеди, кои се изработени од врвен материјал, издржлив и практичен за употреба. Лесно за инсталирање и отстранување. Кога дамите се возат во здолниште, тие го штитат здолништето од тоа да бидат фатени во краците на тркалото. Карактеристики. - Боја : Сина. - Материјал : Пластика. - Изработен од врвен пластичен материјал, издржлив и практичен за употреба. - Лесно се инсталира и отстранува на задното тркало на велосипедот и не е лесно да се деформира. - Кога дамите возат во здолниште, тие го штитат здолништето од фаќање во краците на тркалото. - Исто така, може да ги заштити вашите деца на задното седиште од фаќање. - Иако има едноставен изглед, многу е практичен за употреба. Изработен од врвен пластичен материјал, издржлив и практичен за употреба. Лесно е да се инсталира и отстрани на задното тркало на велосипедот и не е лесно да се деформира. Кога дамите се возат во здолниште, тие го штитат здолништето од тоа да бидат фатени во краците на тркалото. Исто така, може да ги заштити вашите деца на задното седиште од фаќање. Иако има едноставен изглед, многу е практичен за употреба.

Карактеристики

Производи во категоријата

Женски Ноќта На Вештерките Мода Aut Печатени Лабава Долги Ракави Блуза Екипажот Вратот Повик Пуловер Блузи Џемпер За Жени Блузи

DEN 174.08

Женски Ноќта На Вештерките Мода Aut Печатени Лабава Долги Ракави Блуза Круг Вратот Повик Пуловер Блузи Џ�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.