• Ново
Каишек Хард Школка Случај Само За-Објавен MacBook pros s + Црна Тастатура Корица Модел: А1706 А1708 А1989 А2159 А2251 А2289 А галаксија а 0430

Каишек Хард Школка Случај Само За-Објавен MacBook pros s + Црна Тастатура Корица Модел: А1706 А1708 А1989 А2159 А2251 А2289

Оценка на клиентот:
DEN 2.00

Износ
Залиха

Mac Book Pro 13 " Капакот На Случајот ( 2016-2022) е за Моделот Број А1706&А1708&А1989&А2159&А2251&А2289&А2338 М1 САМО. Тоа не Е КОМПАТИБИЛЕН Со Други Macbook Модел . ВЕ молиме ПРОВЕРЕТЕ ГО БРОЈОТ НА Моделот MACBOOK ПРЕД ДА ГО КУПИТЕ ЗА да СЕ ОСИГУРАТЕ дека ЌЕ ЈА ДОБИЕТЕ ТОЧНАТА ГОЛЕМИНА. Исечете Го Логодизајнот ви овозможува Да Ја Отворите/Затворите Вашата Mac Book до крај и Целосен Пристап до сите Пристаништа.Капакот на Тврдата Обвивка Mac Book содржи слој Од Гумена Маслена Боја за Мазна Гумена Надворешна Текстура-Спречете Отпечатоци од Прсти, Лизгање, Гребнатини, Капки, Нечистотија, Дамки и Други Оштетувања.2 Дизајн На Парчиња, Лесен за Инсталирање и Деинсталирање. 4 Гумени Стапала го одржуваат Вашиот Лаптоп Стабилен и Безбеден. Долниот Случај Се Вентилира За Максимална Дисипација И Исплата на Топлина. КСК КАИШЕК Мек Про Капакот На Куќиштето Од 13,3 Инчи е многу Тенок и мала тежина. Лесен и Удобен За Носење Со вашите торби. Висококвалитетниот Пластичен Гумен Тврд Случај Компатибилен Mac Book Pro 13" со Приказ На Мрежницата (Модел : A1706/A1708/A1989/A2159/A2251/A2289/A2338 m1%s, Објавен 2016-2022). Висококвалитетниот слој и на горните и на долните капаци нуди мазна совршена површина и се чувствува убаво да се допре. Овој заштитен случај има микро клипови кои безбедно се прицврстуваат на Вашиот Mac Book и лесно се откинуваат кога е потребно. Употребата на производство на пластика, Го Штити Вашиот Mac Book од судир,гребнатини, гребнатини, гребнатини. Целосно пристап до сите копчиња и карактеристики, приклучете го полначот, кабелот или слушалките без отстранување на куќиштето.

Карактеристики

Производи во категоријата

Рачка На Внатрешната Врата На Совозачката Страна на Дорман За Специфични Модели На Форд Меркур, избрани Црни Одговара: 2002-ФОРД

DEN 2.00

Сакате нова внатрешна рачка на вратата што одговара на оригиналот, за многу помалку отколку да се врати�

Shldybc Летни Апостолки За Жени Клинови Сандали Влечки За Потпетици Обични Апостолки Женски Чевли, Сандали Со Средно Вклопување

DEN 1.67

Летни Дами ФлипАпостолки Клин Пета Влечки Сандали Обични Флип Апостолки Женски Чевли ЗАБЕЛЕШКА : Бидеј�

Женска Цврста Јакна За Дожд На Отворено Плус Големина Водоотпорна Качулка Мантил За Дожд Ветроупорна Розова дамска јакна

DEN 591.84

Женски Цврста Јакна За Дожд На Отворено Плус Големина Водоотпорен Мантил За Дожд Ветроупорен Изработен

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.