• Ново
Замена на кертриџ со брзина на печатач за печатач за окида

Замена на кертриџ со брзина на печатач за печатач за окида

Оценка на клиентот:
DEN 2.33

Износ
Залиха

8 PK OKIDATA Компатибилна замена на црни печатач Касети со ленти за печатач - 52103601 за употреба во окидата микролин 395, окидата микролин 395 C, Okidata Microline 393, Okidata Microline 393 C, Okidata Microline 393 Plus, Okidata Microline 393 C Plus 2 -годишна работа за работа со 2 -годишна работа. Достапно за домашен сигурен тонер изграден за деловни конзистентни резултати за печатење. Употребата на касети и материјали за замена на задниот дел не ја поништува гаранцијата на печатачот.

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.