• Ново
Потпис од Леви Штраус и Ко.

Потпис од Леви Штраус и Ко.

Оценка на клиентот:
DEN 383.68

Износ
Залиха

Потписот од Леви Строс и Ко. Создадени со Premium Flex Denim, овие стабилни фармерки имаат пространа вклопување низ седиштето и бутот што се лизга од коленото до глуждот. Со квалитетот на кој можете да му верувате, потписот од Леви Строс и Ко. Машки атлетски фармерки ќе ви биде следниот пар. Бонус : Тие нема да ја скршат ниту банката. Потпис од Леви Штраус и Ко. Цел ден удобност и автентичен стил. Премиум ткаенина со крајно истегнување и флекс. 99% памук, 1% еластан. Пространа се вклопува низ седиштето и бутот. Тенок отвор на ногата. Единствената ткаенина варира во боја поради миење, завршување и боја. Машинско миење. Повеќе стил, поодржлив. Оваа ставка исполнува еден или повеќе или наши одржливо изработени стандарди. Посетете ја нашата одржлива продавница за да дознаете повеќе : https : //www./cp/sustable-style-shop/7552000.

Карактеристики

Производи во категоријата

Урбан Пат Црно Украсено Дрво Врамено Со Музејско Уметничко Печатење Со Двојно Матирање Со Наслов-Спокојно Задоволство II

DEN 3.33

Урбаниот Пат претставува прекрасно Црно Украсено Дрво 24х32 Врамено со Уметничко Парче Со Двојно Матирањ

Машки Боксерски Гаќички Долна Облека Мажи Боксерски Гаќички Шиење На Плажа Контраст Боја Стебла За Пливање Багажникот За Пливање

DEN 461.60

Ywdj Услуга Вовед qwdj се фокусира на тестирање и развој на ранец, фустани, блузи, долна облека за костими за

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.