• Ново
Комплет за стартување на ароматерапијата на Анавија Ароматерапија сонувај го подарокот за мајката за мајка девојка сопруга дифузер кристал ринестон ѓердан и орга

Комплет за стартување на ароматерапијата на Анавија Ароматерапија сонувај го подарокот за мајката за мајка девојка сопруга дифузер

Оценка на клиентот:
DEN 319.84

Износ
Залиха

Овој ѓердан од дифузер на дифузер од не'рѓосувачки челик има шема на сонувачи од соништата и запишани ригистони низ целиот ѓердан од шкафот. Неодолив подарок за сите ентузијасти на ароматерапија, loversубители на накит или купувачи на празници. Овој сет на подароци го олеснува секој да ги доживее придобивките од накитот на ароматерапија. Нашиот ѓердан за есенцијално масло доаѓа со стандарден кабелски ланец од 22 "со затворач на јастог, шише есенцијално масло, инструкциска картичка и кутија за подароци за потпис на Анавија. Овој сет на подароци го прави совршен подарок за сезоната на празници и воведувајќи пријатели и семејство со Придобивки од накит за арометерапија. Нашиот ѓердан од дифузер на масло од не'рѓосувачки челик е убаво направен од висококвалитетен не'рѓосувачки челик, специјално дизајниран со вентилирани дупки за лесно дифузија на вашето омилено есенцијално масло, парфем или арома. Секој сет на чувствувани влошки доаѓа со 12 мулти -Сабоен еднократно, печење и високо апсорбирачки синтетички влошки за полнење со почувствувања. Сите наши основни ѓердан од Оли се изработени од не'рѓосувачки челик. [Загарантирано да не избледи или лади со текот на времето. : 22 ″ кабелски ланец со затворач на јастог . Големина на есенцијално масло : 1/6 fl . масло од масло : Сертифицирано органско масло (органско овластено USDA). Сетот за подароци прави одличен подарок за родендени, празници, настани, целенбрации, или само затоа што . пакетот ќе вклучува : ѓердан од ароматерапија, есенцијално масло од 5 мл, торба со фланелета, 12 парчиња повеќе обоени влошки за еднократно користење и кутија за подароци. Испораки истиот или следниот работен ден!.

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.