Filter By

Categories

додатоци за коса

додатоци за коса

Фризерички клипови за виткање со двојни врвови, 1,8 Секции за поставување на навивам, метални клипови со алигаторски клипови

8 Прегледи
DEN 2.00

Метални клипови за коса : Направени од никел позлатен метал, отпорен на 'рѓа, многу издржлива долго време

Накит корејска Верзија На Модни Дами Голема Сјајна Метална Фиба Едноставна Модна Легура Позлата Клипови За Коса За Жени Метал

5 Прегледи
DEN 2.00

Корејска Верзија На Модни Дами Голема Сјајна Метална Фиба Едноставна Модна Легура Позлата Карактерист�

Уникатни Поволни Цени Леопард Место Широк Лак Ленти За Глава Мода Коса Обрач Црвена Со Лак Јазол За Девојки Жени

2 Прегледи
DEN 181.28

Карактеристика : широката лента за глава може да ја измени и формата на лицето, правејќи го лицето помал�

Нега На Коса Коса Шамија Бандани Ленти За Глава Со Вратоврски За Коса Цврсто Шамиче За Коса Бохо Монат Производи За Нега На

4 Прегледи
DEN 142.24

1 Парчиња Шамија За Коса Бандани Ленти За Глава Со Вратоврски За Коса Цврста Глава Марамче Бохофеатура :

Елицере на големи клипови за коса, клипови за коса за жени, фаќач за коса што не се лизга, стегач за вилица за жени, девојки,

10 Прегледи
DEN 160.00

Канџите за коса се изработени од висококвалитетен пластичен акрилен материјал и метална пружина и се ф�

Женски Кореастил Риба Коска Плетенка Перика Лента За Глава Направи Сам Ретро Додатоци За Коса Што Не Се Лизгаат Светло-Кафеава

15 Прегледи
DEN 111.68

Карактеристика : * 100% Сосема Нов И Квалитетен * Материјал : Смола, Пластика* Големина : прибл...

Womenените коса канџи за коса, фау бисер декор вкрстена шуплива силна контрастна боја на контраст боја ани -лизгачки вкрстени

13 Прегледи
DEN 0.33

Опис : Воведување на нашиот елегантен канџи за коса совршен додаток за коса за секојдневно носење, заба�

Gaiseeis Клипови За Коса За Жени Моден Сунѓер Лента За Коса Женски Обрач За Коса Сатен Слатки Девојки Лента За Коса За Коса

10 Прегледи
DEN 0.67

Моден Сунѓер Лента За Коса Жени Коса Глава Обрач Сатен Слатки Девојки Коса Лента Карактеристика : Нов мо

Мунски Мода Кадифена Лента За Коса Цврст Лак Јазол Женски Прстен За Коса Обрач За Глава Девојки Лента За Глава Виолетова

5 Прегледи
DEN 3.33

Модна Кадифена Лента За Коса Цврст Лак Јазол Женски Прстен За Коса Обрач За Глава За Девојки Карактерис�

Клипови За коса Елегантни Клипови За Канџи Темперамент Фатете Пеперутка Метални Додатоци За Коса Шнола Назад Ресел Ајкула Клип

12 Прегледи
DEN 2.33

силен и издржлив материјал ги прави многу убави и исклучителни Клиповите за шноли се совршени за секоја

Бели Кадифни Клипови За Коса Едноставна Љубовна Странична Штипка Клипови Рачно Изработени Клипови За Коса Елегантни И Слатки

5 Прегледи
DEN 175.84

Бели Кадифни Клипови За Коса Едноставни Љубовни Странични Клипови Клипови Рачно Изработени Клипови За

Фиба Свадба Свадба Главата За Невести За Девојки Коса Клипови Нема Бразда Патка Бил Клипови Акрилик Коса Клипови Прекрасна Глава

11 Прегледи
DEN 271.84

Клипови За Коса Со Фактурирана патка : добриот избор на материјали ја прави фиба од висококвалитетна, бе

Стајлинг Клипови За Коса Лак Клипови За Коса Алатки За Стилизирање На Коса Клип За Стилизирање На Коса Метални Клипови За Виткање

11 Прегледи
DEN 2.33

КОСА БАРЕТИ ПАТКА клипови за пресек На коса Изработени од нерѓосувачки челик, тој е цврст и лесен за упо�

Женски Производи За Убавина Вести Спа Лента За Коса Корална Абсорбента Шминка Лента За Лице За Миење Лице Вежба За Туширање

8 Прегледи
DEN 127.20

Опиши : Ве прават шармантни од самиот почеток! Спа лента за глава, шамија, лента за коса, споредлив квали�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.