• Ново
Врза за коса на родилка

Врза за коса на родилка

Оценка на клиентот:
DEN 143.84

Износ
Залиха

Забавен подарок и додаток, овие врски за коса од родилки се премногу слатки за да поминат. Изберете го вашиот роденденски месец и пронајдете затегната скрипција со родински камен обоени ригистони за стилски сјај. Материјал : 50% полиестер/40% стакло/10% еластично. Грижа : Чиста на самото место. Земја на потекло : Увезен. Карактеристики : Декоративни rhinestones во бои на родилницата. Скруши за раѓање.

Карактеристики

Производи во категоријата

Елицере на големи клипови за коса, клипови за коса за жени, фаќач за коса што не се лизга, стегач за вилица за жени, девојки,

DEN 160.00

Канџите за коса се изработени од висококвалитетен пластичен акрилен материјал и метална пружина и се ф�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.