• Ново
Шноли Во Кинески Стил У Обликувајте Вилушка За Коса Држач За Опашка Против Лизгање Женска Глава

Шноли Во Кинески Стил У Обликувајте Вилушка За Коса Држач За Опашка Против Лизгање Женска Глава

Оценка на клиентот:
DEN 2.00

Износ
Залиха

Описr. r.Ако сте заинтересирани за облека во стилот на хан, нема да сакате да ја пропуштите оваа елегантна класична игла за клип за коса. Изработен од врвен материјал и има нежен изглед, совршен за декорација на косплеј. Уникатниот дизајн ве прави поелегантни и шармантни.r. r. Карактеристикиr. r. - Боја : Избрана Бојаr. - Материјал : лист Со Оцетна киселинаr. - Големина : 13, 00 X5, 00 X1, 00cm/5. 11 X1, 97 X0,39in r.- Ситно изработени со тркалезни и мазни рабови, вметнете во вашата коса без гребење.р.- тоа ќе ви донесе тивка и пријатна атмосфера, нека имате добро расположение во цел ден.р. - нејзините заби за фаќање се тркалезни и мазни, а стапчето за коса може добро да ја поправи косата и да се грижи за вашиот скалп.р. - овој стап за коса што се користи за разни фризури, само врзете ја во пунџа за коса, без напор да навивате густа и виткана коса.р. - стап За Фризура е корисен за дизајнирање, како што е француски пресврт, класична ниска пунџа или фризура со странично чистење. Ситно изработени со тркалезни и мазни рабови, вметнете во косата без гребење. Тоа ќе ви донесе тивка и пријатна атмосфера, нека имате добро расположение во цел ден. Нејзините заби за фаќање се тркалезни и мазни, а стапчето за коса може добро да ја поправи косата и да се грижи за вашиот скалп. Овој стап за јадење за коса што се користи за разни фризури, само врзете ја во пунџа за коса, без напор да навивате густа и виткана коса. Стап за фризура е корисен за дизајнирање, како што е француски пресврт, класична фризура со ниска пунџа или странично чистење.

Карактеристики

Производи во категоријата

Заби Коса Странични Чешли Метална Жица Чешли За Коса Свадбен Превез Пресврт француски Гроздобер Стил Клипови За Коса Иглички

DEN 3.33

●Пакетот Вклучува Вкупно 45 парчиња прицврстувачки клипови Во Форма На буквата У се обезбедени, вклучув

Womenените коса канџи за коса, фау бисер декор вкрстена шуплива силна контрастна боја на контраст боја ани -лизгачки вкрстени

DEN 0.33

Опис : Воведување на нашиот елегантен канџи за коса совршен додаток за коса за секојдневно носење, заба�

Нега На Коса Коса Шамија Бандани Ленти За Глава Со Вратоврски За Коса Цврсто Шамиче За Коса Бохо Монат Производи За Нега На

DEN 142.24

1 Парчиња Шамија За Коса Бандани Ленти За Глава Со Вратоврски За Коса Цврста Глава Марамче Бохофеатура :

Фиба Свадба Свадба Главата За Невести За Девојки Коса Клипови Нема Бразда Патка Бил Клипови Акрилик Коса Клипови Прекрасна Глава

DEN 271.84

Клипови За Коса Со Фактурирана патка : добриот избор на материјали ја прави фиба од висококвалитетна, бе

Ксердс Клип За Коса Ткаење И Уредување Артефакт Клип За Коса Страничен Клип За Глава Преден Тресок Клип Клип Подарок За Пријатели

DEN 160.00

Супер стајлинг] фиба со четири лисја е најдобриот избор за брзо менување на стајлингот Тоа може да ви �

Клипови За коса Елегантни Клипови За Канџи Темперамент Фатете Пеперутка Метални Додатоци За Коса Шнола Назад Ресел Ајкула Клип

DEN 2.33

силен и издржлив материјал ги прави многу убави и исклучителни Клиповите за шноли се совршени за секоја

Женски Затоплувачи За Уши Ленти За Глава Зимски Топол Пресврт Бохо Плетена Глава Завиткајте Руно Спортска Пешкир За Пот

DEN 207.84

Женски Затоплувачи За Уши Ленти За Глава Зимски Топол Нејасен Кабел Плетена Глава Завиткајте Руно Спор�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.