• Ново
Конаир Бран Клипови

Конаир Бран Клипови

Оценка на клиентот:
DEN 83.52

Износ
Залиха

Конаир има се што ви треба за убава коса. Долгите, мазни метални штипки се лизгаат низ косата без влечење. Клиповите лесно се отвораат и безбедно се држат на место.Бренд #1 стајлинг!* Грижа за косата повеќе од 60 години . Дел & Постави. Безбедни-држете клипови.

Карактеристики

Производи во категоријата

Елицере на големи клипови за коса, клипови за коса за жени, фаќач за коса што не се лизга, стегач за вилица за жени, девојки,

DEN 160.00

Канџите за коса се изработени од висококвалитетен пластичен акрилен материјал и метална пружина и се ф�

Клипови За коса Елегантни Клипови За Канџи Темперамент Фатете Пеперутка Метални Додатоци За Коса Шнола Назад Ресел Ајкула Клип

DEN 2.33

силен и издржлив материјал ги прави многу убави и исклучителни Клиповите за шноли се совршени за секоја

Womenените коса канџи за коса, фау бисер декор вкрстена шуплива силна контрастна боја на контраст боја ани -лизгачки вкрстени

DEN 0.33

Опис : Воведување на нашиот елегантен канџи за коса совршен додаток за коса за секојдневно носење, заба�

Стајлинг Клипови За Коса Лак Клипови За Коса Алатки За Стилизирање На Коса Клип За Стилизирање На Коса Метални Клипови За Виткање

DEN 2.33

КОСА БАРЕТИ ПАТКА клипови за пресек На коса Изработени од нерѓосувачки челик, тој е цврст и лесен за упо�

Женски Затоплувачи За Уши Ленти За Глава Зимски Топол Пресврт Бохо Плетена Глава Завиткајте Руно Спортска Пешкир За Пот

DEN 207.84

Женски Затоплувачи За Уши Ленти За Глава Зимски Топол Нејасен Кабел Плетена Глава Завиткајте Руно Спор�

Нега На Коса Коса Шамија Бандани Ленти За Глава Со Вратоврски За Коса Цврсто Шамиче За Коса Бохо Монат Производи За Нега На

DEN 142.24

1 Парчиња Шамија За Коса Бандани Ленти За Глава Со Вратоврски За Коса Цврста Глава Марамче Бохофеатура :

Мунски Мода Кадифена Лента За Коса Цврст Лак Јазол Женски Прстен За Коса Обрач За Глава Девојки Лента За Глава Виолетова

DEN 3.33

Модна Кадифена Лента За Коса Цврст Лак Јазол Женски Прстен За Коса Обрач За Глава За Девојки Карактерис�

Симпатични Додатоци За Коса Модни Жени Девојки Еластични Ленти За Коса Кадифени Скринчи Кадифени Држачи За Опашка Мека Вратоврска

DEN 2.67

Материјал : Ткаенина Големина : 10см 100% сосема нов и висок квалитет Боја : како што покажува сликата Употр�

Заби Коса Странични Чешли Метална Жица Чешли За Коса Свадбен Превез Пресврт француски Гроздобер Стил Клипови За Коса Иглички

DEN 3.33

●Пакетот Вклучува Вкупно 45 парчиња прицврстувачки клипови Во Форма На буквата У се обезбедени, вклучув

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.