• Ново
Женски Врвови на женски Цветни Кардигани Со Долг Ракав Трендовски Лабави Плисирани Блузи Џебови, Зелена, XXL

Женски Врвови на женски Цветни Кардигани Со Долг Ракав Трендовски Лабави Плисирани Блузи Џебови, Зелена, XXL

Оценка на клиентот:
DEN 3.00

Износ
Залиха

Модни Жени Солидна Лабава Долга Ракав Кардиган Есенски Палто Блуза. Карактеристики : . Повод : Секојдневен, Далиј, Забава, Одмор И more.It изработен е од висококвалитетни материјали, издржлив за секојдневно носење! Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни. Ова е одличен подарок за вашите љубовници или за себе.Лесен, мек и дише. . Сезона : Пролет, Лето. Пол : Жени. Повод : Секојдневно. Материјал : Полиестер. Стил : Секојдневно. Како да се мие : Рачно перење. Што добивате : 1 Компјутер Женски Блузи. Големина : XXL Големина. : 2x-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 114cm/44.88 "Ракав : 65cm/25.59" Должина : 84cm/33.07 " Ви Посакувам пријатно шопинг искуство Во Нашите Врвови Продавница Блузи Продавница е посветена на обезбедување на женска облека како блузи Кошули Блузи.Табела со големини (1 инч=2,54 см) : Ве Молиме Дозволете 0,5-2инч Се Разликува поради Рачно Мерење, Благодарам!Прашање за големина : П : јас обично носам средна големина и малку се грижам за sie, која големина треба да ја нарачам?А : Ние Сме Азиски Големина, работи помала од нас големина, па ние ќе ви предложиме да изберете една големина или две големина поголема од вообичаената големина ако не можете да бидете сигурни, тоа ќе биде порелаксирано и удобно. Zkozptok е една од водечките онлајн продавници со висококвалитетна облека и други модерни додатоци од 2017 година. Нашата цел е да бидеме најголемата онлајн компанија за гардероба ширум светот. Наша цел е да им понудиме на нашите клиенти разновидна најнова и најмодерна облека.Нашата целна публика се жени на возраст од 18-49 години. Следниве се повеќето стил На Облекување/Кошула/Палто/Панталони што ги работиме : обезбедуваме многу стил на големина за нашата кралица, можете да изберете Лабава Regular/Relaxed/Skinny/Slim/Stretch/Fitted/Classic/husky/petite/Lightweight/Modern/Seamless/Soft/Classic/Копче Надолу/Преголема/Голема Големина/Плус Големина/Блиску/Бодикон/Без Грб.. Маица Врвот Кошула и фустан Палто Џемпери. в кошули за вратот женски/женски маици лабаво вклопување/маица/женска облека/облека/обични маици за жени. женски бела v вратот маица. маица. женска облека. облека.

Карактеристики

Производи во категоријата

Кавеитл Женски Кошули, Обична Женска Јака Вратот Летен Секси Џебен Градиент Печатење Обичен Женски Врв Со Долги Ракави Повеќебоен,

DEN 303.84

Обичен Женски Превртен Врат На Вратот Летен Секси Џебен Градиент Печатење Обичен Женски Врв Со Долги Ра

Женски Блузи, Маици И Блузи Екипажот Вратот Мета Модни Ракави Средна Должина Женски Пролетни Врвови Печатени Обични Женски Блуза

DEN 287.84

Што добивате : 1xwomenени Врвови ✿Функција : екипажотвратот, средна должина ракави, печатење, контраст боја

Женски Летни Врвови V Вратот Краток Ракав Ребрести Слаби Пуловер Култури КОШУЛИ Y2K Излегување Трендовски Маици Туника Блуза

DEN 255.84

Добредојдовте Во Продавницата Meeto Time ✮Ние нудиме различни попусти и нудиме 30дневна гаранција за квалит

Врвови Со долги Ракави За Жени, Жени Мода Обичен Принт Кружен Врат Лабава Маица Со Долги Ракави Врвни Блузи Пуловер Врвови Де

DEN 244.64

вафли кошула жени женски врвови со долги ракави симпатична есенска облека за жени есенски врвови за жен

Ханас Блузи Дами Лето Хенли Маици, V-Вратот Пеперутки & Цветни Печатење Маичка, Повик Краток Ракав Лабава Меки Кошули Врвот

DEN 207.84

Функција : 1.Лесна и дише ткаенина, мека и удобна за носење 2.Хенли v вратот, цвеќиња и пеперутки печати, к

Блузи дакијан За Жени Дозвола Женска Мода Елегантен Цветен Цвет Печатење Пуловер Копче Обичен Долен Врв Женски Врвови Клиренс

DEN 271.84

Женска Мода Елегантен Цветен Цвет Печатење Пуловер Копче Повик Дното Врвот Карактеристики : 1.Прави да и

Хессуно Ракави Кошули За Жени, Модни Жени Нов Стил Цветни Печатени Кошули Мека Удобна Јака За Вратот V Блузи За Вратот Дами

DEN 0.67

Големина : С Големина : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 96см / 37.80" Ракав : 38см / 14.96 "Должина : 69см /

Средно Училиште Посветен 1-ви Ден Од Новото Училиште Кул Женска Графичка Маица За Забави и Подароци-Мета Во Ретро Стил Со Кратки

DEN 3.33

Барате Маица која е совршена за секојдневно носење, лежење дома, патување, па дури и фитнес активности? Н

Корашан Моден Женски Фустан, Женски Летен Моден Исечок Без Ракави Фустан За Забава Со Шлиц На Половината, Фустани За Жени

DEN 287.84

Оваа облека изработена од висококвалитетен материјал, издржлива и погодна за секојдневно носење, израб

Стамзод Плус Големина Блузи За Жени Мода Мода Краток Ракав Круг Вратот Денот На Независноста Печатени Маица Блуза Лабава Блузи

DEN 3.00

Мода Жени Мода Краток Ракав Круг Вратот Денот На Независноста Печатени Маица Блуза Лабава Врвовикаракт

Атинеток Женски Летни Врвови Модно Копче Неправилен Полите Лесни Туника Кошули V-Вратот Краток Ракав Градиент Печатење Обични

DEN 0.67

ВЕ МОЛИМЕ ЗАПОМНЕТЕ : : Мала Биста : 96см / 37 надвор од врвовите на рамената за жени / женски блузи и блузи ф�

Ајолани Твојата Мајка Кошула Жени Летен Градиент Печатење V-Вратот Редовни Жени Ден На Месецот Печатени Кратки Ракави Врвот

DEN 287.84

мама кошули за жени мајка облека мама да биде подароци мама кошула плус партија блузи мама кошула јужна

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.