• Ново
Ханас Блузи Жени Краток Ракав V Вратот Цртан Филм Модел Блузи Работни Униформа Маици Кафе XXL

Ханас Блузи Жени Краток Ракав V Вратот Цртан Филм Модел Блузи Работни Униформа Маици Кафе XXL

Оценка на клиентот:
DEN 331.04

Износ
Залиха

Информации за производството : Пол : Женска Сезона : Цела Сезонаматеријал : 95% Полиестер,5% Опсег На Спандексиза : S,M,L,XL,XXL,XXXL,XXXXL,Xxxxloccasion : Dailytop Стил : Шема На Маици : Должина На Ракавот За Печатење : Краток Ракав : Должина На Облеката V-Врат : Кратка Облека : Одговара На големината што добијте : 1 Еез Жени Набљудувања : 1.Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Внимание Ако Размислување, Благодарам.2.Може Да Има Рачна Грешка од 1-3 см.Извинете За Непријатностите.3.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување.Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Треба Да Го Повикате И Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.Големина : С Биста : 100см/39.37" Ракав : 22см/8.66" Рамо : 44см/17.32" Должина : 68см/26.77" Големина : М Биста : 108см/42.52" Ракав : 23см/9.06" Рамо : 46см/18.11" Должина : 70см/27.56" Големина : Л Биста : 116см/45,67" ракав : 24см/9,45" рамо : 48см/18,90" должина : 72см/28,35" големина : xl биста : 124см/48,82" ракав : 25см/9,84" рамо : 50см/19,69" должина : 74см/29,13" големина : ххл Биста : 132см/51,97" ракав : 26см/10,24" рамо : 52см/20,47" должина : 76см/29,92" големина : хххл биста : 140см/55,12" ракав : 27см/10,63" рамо : 54см/21,26" должина : 78см/30,71" големина : ххххл биста : 148см/58.27" ракав : 28см/11.02" рамо : 56см/22.05" должина : 80см/31.50" големина : хххххл Биста : 156см/61.42" Ракав : 29см/11.42" Рамо : 58см/22.83" должина : 82см/32.28" врвовите За Жени се направени од лесен и допир на кожата, прават Да се Чувствувате Лежерно и убаво. Можете да го покажете вашиот стил кога ќе го носите овој врв. Не можете да погрешите со овој врв!. ●ПЕЧАТЕЊЕ ВРВОВИ : како женски врвови, тие се печатат светло. Печатењето е живописно. Ќе фатите повеќе очи. Врвовите имаат многу убави отпечатоци и плус големини од кои можете да изберете, никогаш нема да бидете разочарани да купите некој!. ①Прилика : овој секојдневен врв лесно ќе се облече и ќе се облече. Убаво за вас да присуствувате на забава, клуб ,шопинг, запознавање или да ја носите на работа, канцеларија, бизнис, дури и патување, одмор, плажа, училиште и места за одмор. ●НЕГА : машинско перење во нежно, Закачете се за сушење, Не избелувајте!. €Натпревар● : Модерен и стилски дизајн е совршен за да одговара со вашите омилени хеланки, шорцеви, панталони, здолништа и сл. уживајте во меките врвови за облекување на допир.

Карактеристики

Производи во категоријата

Летна Маица Со Кратки Ракави За Жени Обични Копчиња V Вратот Лабави Врвови Удобни Памучни Ленени Цветни Печатени Блузи Кошули

DEN 239.84

Оваа ткаенина за кошула со кратки ракави е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, зимски

Стамзод Плус Големина Блузи За Жени Мода Мода Краток Ракав Круг Вратот Денот На Независноста Печатени Маица Блуза Лабава Блузи

DEN 3.00

Мода Жени Мода Краток Ракав Круг Вратот Денот На Независноста Печатени Маица Блуза Лабава Врвовикаракт

Врвови Со долги Ракави За Жени, Жени Мода Обичен Принт Кружен Врат Лабава Маица Со Долги Ракави Врвни Блузи Пуловер Врвови Де

DEN 244.64

вафли кошула жени женски врвови со долги ракави симпатична есенска облека за жени есенски врвови за жен

солакол Женски Блузи И Блузи Женски Врвови Обични Женски Врвови Модни Жени Со Долги Ракави Цврсти Три Четвртини V Вратот Маичка

DEN 3.33

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 92см / 36.22" Ракав : 39см / 15.35" Должина : 62см / 24.41"Големина : М

Кавеитл Женски Кошули, Обична Женска Јака Вратот Летен Секси Џебен Градиент Печатење Обичен Женски Врв Со Долги Ракави Повеќебоен,

DEN 303.84

Обичен Женски Превртен Врат На Вратот Летен Секси Џебен Градиент Печатење Обичен Женски Врв Со Долги Ра

Женски Летни Врвови V Вратот Краток Ракав Ребрести Слаби Пуловер Култури КОШУЛИ Y2K Излегување Трендовски Маици Туника Блуза

DEN 255.84

Добредојдовте Во Продавницата Meeto Time ✮Ние нудиме различни попусти и нудиме 30дневна гаранција за квалит

Ханас Блузи Дами Лето Хенли Маици, V-Вратот Пеперутки & Цветни Печатење Маичка, Повик Краток Ракав Лабава Меки Кошули Врвот

DEN 207.84

Функција : 1.Лесна и дише ткаенина, мека и удобна за носење 2.Хенли v вратот, цвеќиња и пеперутки печати, к

Маици За Жени Секојдневен Моден Дуксер За Вратот На Екипажот Врвен Цветен Модел На Печатење Маица Со Долги Ракави Врвна Блуза

DEN 0.67

08" Рамо : 54см / 21 Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 109см / 42.Пол : Женска Прилика : Дневен, Се

Јумилав Дами Маица Обична Лабава В-Врат Еднобојна Декоративна Декоративна Кратка Ракав Врвна Улична Удобна Опуштена Облека

DEN 255.84

Големина : S Биста : 90cm / 35.43" ракав : 22cm / 8.66" Должина : 67cm / 26.38" Големина : M Биста : 95cm / 37.40" Ракав : 23cm / 9.06" Должи�

Средно Училиште Посветен 1-ви Ден Од Новото Училиште Кул Женска Графичка Маица За Забави и Подароци-Мета Во Ретро Стил Со Кратки

DEN 3.33

Барате Маица која е совршена за секојдневно носење, лежење дома, патување, па дури и фитнес активности? Н

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.