• Ново
Летен Женски Принт Лабава Еднобојна Шифон Со Кружен Врат Кошули Со Кратки Ракави За Жени

Летен Женски Принт Лабава Еднобојна Шифон Со Кружен Врат Кошули Со Кратки Ракави За Жени

Оценка на клиентот:
DEN 319.84

Износ
Залиха

Химивеј Лето Женски Принт Лабава Еднобојна Шифон Со Кружен Врат Кошули Со Кратки Ракави за женски врвни лабави шифон кошули со плисиран принт1. Изработен е од висококвалитетен материјал, издржлив и погоден за секојдневно носење.2. Кул е за носење.3. Удобно и пријатно за носење дома или на работа.4. Овој лесен врв е совршен за оние пријатни денови!5. Продолжете да се подобрувате за да ја направите вашата облека поудобна.Информации за производот : Сезона : Aut, Зимски Пол : Женски Повод : Дома, Секојдневен Материјал : нето предиво : Секојдневен, Моден Ракав Должина : Долги Ракави : Одговара на големината дебелина : Стандардно како да се мие : Рачно миење во ладна вода, закачување или сушење ќе добиете : 8 ПАРЧИЊА женски врвови редовен летен стил, класично печатење Во Ориентален стил, уникатна егзотична убавина во лето. Тоа е редовен стил кој излегува секое лето, а отпечатоците се многу егзотични. Полите на здолништето со висок струк го прават погоден за повеќе жени со различни големини. Полиестерски шифон, многу лесен за дишење, непроѕирен, не е лесен за деформација, не е лесен за бледнее. Таа е погодна за повеќето летни активности, во затворени простории или на отворено, дома или на работа. Совршен е и како подарок. Како да се мие : Рачно миење во ладна вода, висат или сува. Size Bust Sleeve Length S90cm/35.43"13cm/5.12"69cm/27.17"M95cm/37.40"13.5 cm/5.31"70cm/27.56"L100cm/39.37"14cm/5.51"71cm/27.95"XL105cm/41.34"14.5 cm/5.71"72cm/28.35"2 XL110cm/43.31"15cm/5.91"73cm/28.74" Size : SBust : 90cm/35.43"Sleeve : 13cm/5.12"Length : 69cm/27.17"Size : MBust : 95cm/37.40"Sleeve : 13.5 cm/5.31"Length : 70cm/27.56"Size : LBust : 100cm/39.37"Sleeve : 14cm/5.51"Length : 71cm/27.95"Size : XLBust : 105cm/41.34"Sleeve : 14.5 cm/5.71"Length : 72cm/28.35"Size : 2 XLBust : 110cm/43.31"Sleeve : 15cm/5.91"Length : 73cm/28.81".

Карактеристики

Производи во категоријата

Маици За Жени Секојдневен Моден Дуксер За Вратот На Екипажот Врвен Цветен Модел На Печатење Маица Со Долги Ракави Врвна Блуза

DEN 0.67

08" Рамо : 54см / 21 Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 109см / 42.Пол : Женска Прилика : Дневен, Се

Врвови Со долги Ракави За Жени, Жени Мода Обичен Принт Кружен Врат Лабава Маица Со Долги Ракави Врвни Блузи Пуловер Врвови Де

DEN 244.64

вафли кошула жени женски врвови со долги ракави симпатична есенска облека за жени есенски врвови за жен

Кавеитл Женски Кошули, Обична Женска Јака Вратот Летен Секси Џебен Градиент Печатење Обичен Женски Врв Со Долги Ракави Повеќебоен,

DEN 303.84

Обичен Женски Превртен Врат На Вратот Летен Секси Џебен Градиент Печатење Обичен Женски Врв Со Долги Ра

Scyoekwg Женски Кардигани Мода Удобен Долг Ракав Класичен Еднобоен Кардиган Aut Секојдневен Капут Блуза Врвна Облека Лубеница

DEN 1.33

Добредојдовте Во Scyoekwg.Ви посакувам среќен шопинг!Женска Јакна Зимска Fall Секојдневни Лабави Удобни Палт

Женски Врвови Пет Четвртини Ракави Надуени Ракави Вратот На Екипажот Врвна Шифон Лабава Текстура На Цвеќе Секојдневна Кошула

DEN 231.84

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 98см / 38.58" Ракав : 35см / 13.78" Должина : 67см / 26.38" Големина : �

Виемилав Женски Дневен Елка Печатење Екипажот Вратот Маица О Вратот Врвови Три Четвртини Ракав Круг Вратот Маица Печатени Цвет

DEN 287.52

Големина : С Големина НА САД : 4 Велика Британија Големина : 8 ГОЛЕМИНА НА ЕУ : 34 Биста : 96см / 37,80" Рамо : 43см / 1

Летна Маица Со Кратки Ракави За Жени Обични Копчиња V Вратот Лабави Врвови Удобни Памучни Ленени Цветни Печатени Блузи Кошули

DEN 239.84

Оваа ткаенина за кошула со кратки ракави е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, зимски

Ганфанкп Плус Големина Женски Врвови Со Долги Ракави, Женски Модни Секојдневни Лесни Маици Со Кружен Врат Печатени Пуловери

DEN 559.84

Добредојдовте во продавницата за облека на брендот" Ганфанкп" Можете да најдете какви било женски модни

tklpehg Жените Обичните Врвови Краток Ракав Дозвола Лабава Краток Ракав Блузи Дами Блузи Екипажот Вратот Маици Кошули Глуварче

DEN 1.67

краток ракав панталони ромпер вештачки бисер блузи за жени плус големина женски блузи уникатни женски �

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.