• Ново
Бомото Дами Лабави Врвови Ревер Вратот Обична Блуза Канцеларија Мода Со Џеб Туника Кошула Црна XL

Бомото Дами Лабави Врвови Ревер Вратот Обична Блуза Канцеларија Мода Со Џеб Туника Кошула Црна XL

Оценка на клиентот:
DEN 303.84

Износ
Залиха

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Жени Врвови Со Долги Ракави, Жени Пролетна Есенска Блуза,Жени Работат Канцеларија Тип На Кошула : Еднобојна,Копче Надолу, Џебна Боја : Сива, Бела, Црна, Темно Кафеава, Жолта, Каки (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 100% Полиестернеклин : Лапел Ѓердан : Колк Должина На Ракавот : Долг Ракав, Ролна Сезона : Пролет, Fall, Зимски Прилики : Погоден За Секојдневно Носење, Секојдневно, Забава, Плажа, Клуб, Канцеларија, Улица, Одмор, Одмор, Патување, Запознавање, Работа.Карактеристики : 1. Ткаенина : 65% памук, 35% Полиестер, Лесен, Мек и Удобен за Носење. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење. Овие Маици Се Направени од Мешани Памучни Ткаенини. Ласкање На Повеќето Типови На Тело. Класична Главна Блуза За Гардероба.2. Дизајн : Секојдневна И Елегантна Блуза со Ревер. Основниот Дизајн На Вратот И Копчето V Прави Да Изгледате Привлечно во Толпата.3. Карактеристика : Женските Обични Блузи Со Цврста Боја Доаѓаат Со Дизајн На Вратот На Ревер, Долги Ракави и Затворање На Предните Копчиња, Носете Ги Оваа Пролет Есенски Кошули И Покажете го Вашиот Шармантен Изглед4. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот Живот, Забавата, Филмовите, Плажата, Улицата, Домот, Одморот, Патувањето, Состанувањето, Работата.5. Совршено За Усогласување Со Фармерки, Тексас Шорцеви, Секојдневни Панталони Како Што Сакате.Содржина на пакетот : 1 х Женска Блуза (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Пролетни Есенски Блузи За Жени, Секојдневни Маици Со Долги Ракави За Жени, Широки Кошули За Жени Секојдневни, Работа, Секојдневно Носење, Врвови Од Туника За Носење Со Хеланки, Облечени Врвови за Жени. Материјал-100% Полиестер. Секси Женските Кошули и Блузи Прават Да Изгледате Уникатно и Шармантно во Толпата. Дизајн - Женски Еднобојни Покет Блузи Елегантна Лежерна Лабава Туника, Блуза Со Маица Со Јака Со Ревер, Кошули Со Копчиња Со Долги Ракави За Одмор, Трендовски и Шик. Повод - Овој Блузи Е Погоден За Работа Носат, Канцеларија, Бизнис, Одмор, Одмор, Плажа, Партии, Вечер, Датум Ноќ и Излегување. Натпревар-Постојат Многу Стилови На Кошули Со Копчиња За Жени, Кои Можат да се Совпаднат Со Камизола, Маица, Шорцеви, Фармерки, Хеланки, Здолништа, Високи Потпетици, Патики За Да Создадат Трендовски И Секси Изглед, А Исто така Можат Да Создадат Модерна Деловна Облека.

Карактеристики

Производи во категоријата

Whlbf Женски Врвови Клиренс Под $ Големина Големи, Женски Врвови Мода Печатени Повик V-Вратот Краток Ракав Лабава Маица Блуза

DEN 1.67

Почитуван Клиент, Добредојдовте во мојата продавница за да ги купите посакуваните производи, нашата пр�

tklpehg Жените Обичните Врвови Краток Ракав Дозвола Лабава Краток Ракав Блузи Дами Блузи Екипажот Вратот Маици Кошули Глуварче

DEN 1.67

краток ракав панталони ромпер вештачки бисер блузи за жени плус големина женски блузи уникатни женски �

Scyoekwg Женски Кардигани Мода Удобен Долг Ракав Класичен Еднобоен Кардиган Aut Секојдневен Капут Блуза Врвна Облека Лубеница

DEN 1.33

Добредојдовте Во Scyoekwg.Ви посакувам среќен шопинг!Женска Јакна Зимска Fall Секојдневни Лабави Удобни Палт

Хессуно Ракави Кошули За Жени, Модни Жени Нов Стил Цветни Печатени Кошули Мека Удобна Јака За Вратот V Блузи За Вратот Дами

DEN 0.67

Големина : С Големина : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 96см / 37.80" Ракав : 38см / 14.96 "Должина : 69см /

Fsqjgq Кошули Со Кратки Ракави За Жени Модни Секојдневни Маици За Жени Голема Модна Кошула За Печатење Маица За Вратот На Екипажот

DEN 223.84

Сезона : Сите Пол : Жени Материјал : Полиестер Тип На Шема : Печатење Должина На Ракавот : Долг Ракав Јака :

Корашан Моден Женски Фустан, Женски Летен Моден Исечок Без Ракави Фустан За Забава Со Шлиц На Половината, Фустани За Жени

DEN 287.84

Оваа облека изработена од висококвалитетен материјал, издржлива и погодна за секојдневно носење, израб

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.