• Ново
Подплуг Женски Летни Врвови, Женски Обични Кошули Со Едно Рамо Лажна Јака Цветен Принт Мода Лабави Врвни Маици, Портокалова Л

Подплуг Женски Летни Врвови, Женски Обични Кошули Со Едно Рамо Лажна Јака Цветен Принт Мода Лабави Врвни Маици, Портокалова

Оценка на клиентот:
DEN 3.00

Износ
Залиха

Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Треба Да Го Повикате И Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.Пол : Женска Сезона : Цела Сезона, Летен Материјал : 97% Полиестер,3% Spandex Color : Orange Size : Lsleve : Краток Ракав Тип На Јака : Еден Стил На Шема На Рамо : Печатена Дебелина : Стандарден Стил : Мода, Секојдневна Пригода : Секојдневно Носење; Излегување; Плажа; Работа; Одмор; Запознавање; Шопинг; Канцеларијашто добивате : 1 x Женски Топ-Табела : Големина : S сад : 8 Велика Британија : 12 Еу : 38 Биста : 91см/35.83" Должина : 67см/26.38" Големина : М Сад : 10 Велика Британија : 14 Еу : 40 Биста : 95см/37.40" Должина : 68см/26.77" Големина : Л Сад : 12 велика британија : 16 Еу : 42 Биста : 101см/39.76" должина : 69см/27.17" големина : xl Сад : 14 Велика Британија : 18 Еу : 44 Биста : 107cm/42.13" Должина : 70cm/27.56" Големина : 2xl Сад : 16 Велика Британија : 20 Еу : 46 Биста : 113cm/44.49" Должина : 71cm/27.95"Внимание : 1.Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Внимание Ако Размислување, Благодарам.2.Може Да Има Рачна Грешка од 1-3 см.Извинете За Непријатностите.3.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување. Изработен од 97% Полиестер, 3% Спандекс, висококвалитетен материјал. Мека ткаенина, еластична, лесна, дише и не проѕирна. Прилики : Совршен За Секојдневно / Работа/ Датум/ Патување / Дома/ Одмор/ Шопинг/ Улица/ Забава/ Излегување. Задолжителен Предмет За Пролетна И Летна Гардероба. Натпревар : тоа е едноставен, но никогаш застарен стил кошули за било која возраст. Можете да го облечете со здолниште, панталони или јакни или да го носите секојдневно со фармерки, шорцеви. Напикано или навлечено однапред ќе ви даде врвен изглед. Најдобар Подарок : најдобар подарок за вас, вашиот љубовник, вашиот пријател или вашето семејство, погоден за родендени, годишнини, празници итн. Внимание-Машинско Перење или Ладно Миење Раце. Ве молиме внимателно прочитајте Ја Препораката За Големина пред да нарачате. Ви благодариме многу за изборот на нашиот производ, нема да жалам!.

Карактеристики

Производи во категоријата

Женски Блузи, Маици И Блузи Екипажот Вратот Мета Модни Ракави Средна Должина Женски Пролетни Врвови Печатени Обични Женски Блуза

DEN 287.84

Што добивате : 1xwomenени Врвови ✿Функција : екипажотвратот, средна должина ракави, печатење, контраст боја

Квертју Женски Блузи Ракави Полиестер Предна Вратоврска Против Вратот Туника Кошули Жени Долги Секси Блузи За Жени Плус Големина

DEN 1.67

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 100см / 39.37" Ракав : 37см / 14.57" Рамо : 40см / 15.75" Должина : 68см /

Ганфанкп Плус Големина Женски Врвови Со Долги Ракави, Женски Модни Секојдневни Лесни Маици Со Кружен Врат Печатени Пуловери

DEN 559.84

Добредојдовте во продавницата за облека на брендот" Ганфанкп" Можете да најдете какви било женски модни

Ајолани Твојата Мајка Кошула Жени Летен Градиент Печатење V-Вратот Редовни Жени Ден На Месецот Печатени Кратки Ракави Врвот

DEN 287.84

мама кошули за жени мајка облека мама да биде подароци мама кошула плус партија блузи мама кошула јужна

Маици За Жени Секојдневен Моден Дуксер За Вратот На Екипажот Врвен Цветен Модел На Печатење Маица Со Долги Ракави Врвна Блуза

DEN 0.67

08" Рамо : 54см / 21 Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 109см / 42.Пол : Женска Прилика : Дневен, Се

Атинеток Женски Летни Врвови Модно Копче Неправилен Полите Лесни Туника Кошули V-Вратот Краток Ракав Градиент Печатење Обични

DEN 0.67

ВЕ МОЛИМЕ ЗАПОМНЕТЕ : : Мала Биста : 96см / 37 надвор од врвовите на рамената за жени / женски блузи и блузи ф�

Фјофпр Жените Паѓаат Облека Кардигани За Жени Плус Големини Со Ракави Цветни Печати Кимоно Кардиган Шифон Прикријат Обични Лесни

DEN 255.84

25 " тоа е совршено совпаѓање, разиграна секојдневна, но трендовска look : XXXXXГолеми САД : 18 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА

Јиселк Едноставен Стил Женски Пад Облека Секојдневен Екипаж Вратот Ракави Туника Блузи Трендовски Цврст Памук Шарени Пријатни

DEN 1.00

Добредојдовте Во Јеселк!➤➤➤ЗАБЕЛЕШКА : Погледнете за "Yyeselk" бренд за облека и купување на тоа, "Продаваа

Акихол Кошули За Жени Летни Женски Блузи Облечени Секојдневни Маици Со Врат Против Вратот Врвови Со Возбудливи Ракави Летна

DEN 1.67

Женска Лабава Лежерна Крпеница Без Ракави Издлабена Чипка Против Пуловер На Вратот Маица Женска Маица �

Женски Летни Врвови V Вратот Краток Ракав Ребрести Слаби Пуловер Култури КОШУЛИ Y2K Излегување Трендовски Маици Туника Блуза

DEN 255.84

Добредојдовте Во Продавницата Meeto Time ✮Ние нудиме различни попусти и нудиме 30дневна гаранција за квалит

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.