• Ново
Преголеми Жени Градиент Со Долги Ракави Маица Со Тркалезен Врат Пуловер Дуксер Маица Маица Блуза Дами Слободно Време Бејзбол Маици

Преголеми Жени Градиент Со Долги Ракави Маица Со Тркалезен Врат Пуловер Дуксер Маица Маица Блуза Дами Слободно Време Бејзбол

Оценка на клиентот:
DEN 2.33

Износ
Залиха

Известување за големина : предлагаме ДА ИЗБЕРЕТЕ 1-2 големина нагоре според нашите повратни информации од клиентите. Секогаш избирајте поголеми димензии ако сакате редовно вклопување или лабаво вклопување!Плус Големина Жени Зимски Обични Преголеми Скокачи Со Долги Ракави Градиент Печатење Пуловер Дуксер Блузи Есенски Широки Врвови Од Туника Кошули Блузегендер : Жени Жена,Дами Дама,Женски Стил : Женска Кошула Со Долги Ракави,Секојдневни Широки Врвови За Печатење Градиент,Лабав Скокач Пуловер Дуксер Тип На Шема : Градиент Печатење,Плус Големина Стил На Ракав : Долги Ракави Деколте : Екипаж Врат/Тркалезна Големина На Вратот : С,М,Л,Xl,2xl,3xl,4xl,5xlcolor : Зелена,Сива,Виолетова,Црвена,Жолта,Портокалова,Сина Сезона : Пролет,Лето,Aut Есенски Материјал : 90% Полиестер, 10% Памучни Прилики : Секојдневни,Канцелариски,Деловни,Основни,Забави,На Отворено,Плажа, Секојдневно Носење,Дружење,Шопинг,Патување,Празнични Карактеристики : 1. Премиум мек материјал, лесен и мек материјал.2. Секојдневна и лабава кошула со тркалезно деколте, едноставна и елегантна.3. Модна боја, спарете ги со вашите слаби фармерки панталони за секојдневен изглед.4. Погоден за различни прилики, заштедувајќи ви време да најдете облека.5. Фина изработка, лесна за чистење и сушење.Забелешки : 1. Поради различниот монитор и светлосниот ефект, вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од бојата прикажана на сликите.2. Малку разлики во бојата/моделот помеѓу сериите.3. Големината не одговара на сите, ве молиме внимателно проверете ја табелата со големини и изберете ја големината врз основа на вашата вистинска големина.Вклучен пакет : 1 х Врвови Со Долги Ракави Материјал : 90% полиестер, 10% памук. Карактеристики : градиентски дуксери, врв на блуза со долги ракави, кошули со врвови на вратот на екипажот, пуловер со блокови во боја, врв на маица обоена во вратоврска, лабави врвови на дуксери. Лесно се совпаѓа со хеланки, фармерки, секојдневни панталони или здолништа и така натаму, за да ја покажете вашата секси фигура и елеганција. Повод : Секојдневен Дуксер со Кружен Врат погоден за работа, секојдневно носење, одмор, излегување итн. Може да биде и одличен божиќен подарок. Нега на облека : Предложете да го предадете Бранот во ладна вода. Исушете рамно и не избелувајте. Известување за големина : предлагаме ДА ИЗБЕРЕТЕ 1-2 големина нагоре според нашите повратни информации од клиентите. Секогаш избирајте поголеми димензии ако сакате редовно вклопување или лабаво вклопување!.

Карактеристики

Производи во категоријата

Јумилав Дами Маица Обична Лабава В-Врат Еднобојна Декоративна Декоративна Кратка Ракав Врвна Улична Удобна Опуштена Облека

DEN 255.84

Големина : S Биста : 90cm / 35.43" ракав : 22cm / 8.66" Должина : 67cm / 26.38" Големина : M Биста : 95cm / 37.40" Ракав : 23cm / 9.06" Должи�

Смихоно Женски Модни Копчиња Основни Маици Намалена Јака За Превртување V Кошули За Вратот Слободно Време Удобни Лежерни Женски

DEN 2.00

женски кошули со кратки ракави лесни секојдневни врвови женски блузи заоблени жени тенки летни врвови �

Ленени Кошули За Жени, Летни Женски Памучни Ленени Врвови Трендовски Кошули Со Кратки Ракави Копче За Вратот На Екипажот Нагоре

DEN 2.33

Кошули со долги ракави жени облечени,жени врвови со долги ракави облечени секојдневни,долги блузи жени,

Виемилав Женски Дневен Елка Печатење Екипажот Вратот Маица О Вратот Врвови Три Четвртини Ракав Круг Вратот Маица Печатени Цвет

DEN 287.52

Големина : С Големина НА САД : 4 Велика Британија Големина : 8 ГОЛЕМИНА НА ЕУ : 34 Биста : 96см / 37,80" Рамо : 43см / 1

Фјофпр Жените Паѓаат Облека Кардигани За Жени Плус Големини Со Ракави Цветни Печати Кимоно Кардиган Шифон Прикријат Обични Лесни

DEN 255.84

25 " тоа е совршено совпаѓање, разиграна секојдневна, но трендовска look : XXXXXГолеми САД : 18 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА

солакол Женски Блузи И Блузи Женски Врвови Обични Женски Врвови Модни Жени Со Долги Ракави Цврсти Три Четвртини V Вратот Маичка

DEN 3.33

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 92см / 36.22" Ракав : 39см / 15.35" Должина : 62см / 24.41"Големина : М

Јиселк Кошули За Жени Слободно Време Слободно Време Кратки Ракави Тркалезен Врат Туника Врвови Трендовски Пеперутка И Цветни

DEN 318.40

Добредојдовте Во Јеселк!Externate : Побарајте облека од брендот"Yyeselk " и купете ја, " Продадена можете да одгов

Scyoekwg Женски Кардигани Мода Удобен Долг Ракав Класичен Еднобоен Кардиган Aut Секојдневен Капут Блуза Врвна Облека Лубеница

DEN 1.33

Добредојдовте Во Scyoekwg.Ви посакувам среќен шопинг!Женска Јакна Зимска Fall Секојдневни Лабави Удобни Палт

Женски Блузи, Маици И Блузи Екипажот Вратот Мета Модни Ракави Средна Должина Женски Пролетни Врвови Печатени Обични Женски Блуза

DEN 287.84

Што добивате : 1xwomenени Врвови ✿Функција : екипажотвратот, средна должина ракави, печатење, контраст боја

Врвови Со долги Ракави За Жени, Жени Мода Обичен Принт Кружен Врат Лабава Маица Со Долги Ракави Врвни Блузи Пуловер Врвови Де

DEN 244.64

вафли кошула жени женски врвови со долги ракави симпатична есенска облека за жени есенски врвови за жен

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.