• Ново
Дуксери Дуксери За Жени Слатки Цветни Печатени Лабави Пуловер Со Кружен Врат Туника Дуксери Со Долги Ракави Врв

Дуксери Дуксери За Жени Слатки Цветни Печатени Лабави Пуловер Со Кружен Врат Туника Дуксери Со Долги Ракави Врв

Оценка на клиентот:
DEN 316.64

Износ
Залиха

Забелешка : Бидејќи Вистинската Големина Е Азиска Големина, Препорачливо Е Да Ја Следите Нашата Табела Со Големини За Да Ја Пронајдете Најсоодветната Големина,, азиската големина е премала, се препорачува да купите една големина нагоре, Благодарам!. Време На Испорака : Стоки Испратени Од Кина, Очекувајте 7-15 Дена За Да Го Добиете Пакетот. Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 118см/46.46 "Рамо : 61см/24.02" Ракав : 55.5 см/21.85 "Должина : 76см/29.92". Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 122см/48.03 "Рамо : 62см/24.41" Ракав : 56.5 см/22.24 "Должина : 77см/30.31". Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 126см/49.61 "Рамо : 63см/24.80" Ракав : 57.5 см/22.64 "Должина : 78см/30.71". Големина : XL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 130cm/51.18 "Рамо : 64cm/25.20" Ракав : 58.5 cm/23.03 "Должина : 79cm/31.10" . Големина : XXL САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 134cm/52.76 "Рамо : 65cm/25.59" Ракав : 59.5 cm/23.43 "Должина : 80cm/31.50". Женски Слатки Печатени Лабави Пуловери Со Кружен Врат Дуксери Со Долги Ракави За Да ја проверите табелата со големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни за големината, ве молиме испратете порака до us Item специфики : Сезона : Пролет И Aut Пол : Женски Материјал : Памук, Тип На Полиестерпетер : Отпечатен Должина На Ракавот : Долга Јака : Дебелина На Вратот : Стандардни карактеристики : } Материјалот е мек и удобен. Комбинацијата на памук го прави овој врв многу мек, растеглив, тенок и удобен. Пријателски за кожата, супер мек, лесен, дише и удобен за носење.`+Карактеристики о-вратот И долгите ракави се секојдневни стилови, погодни за носење. ①Стилот●Лабавите Долги ракави се секојдневен стил, погоден за носење. Големината на овој врв е точна, наборите и наборите се слоевит дизајн, лесно е да се премине од деловни во секојдневни прилики, кога треба да бидете брзи и точни.●Уникатен Дизајн● Маица Со Долги ракави, О врат, Отпечатена+Совпаѓање●врвовите На Џемперите може да се совпаднат со хеланки, тесни фармерки, шорцеви, јога панталони, панталони, јакни, кардигани, синџири за џемпери итн.®Прилики погоден За секојдневно носење, работа, датум, вежбање, забава, на отворено итн. Погоден за пролет иumn.Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот ве молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи) Стилски И Мода Ве Прават Попривлечни. Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини Пред Да Ја Купите. Материјал : Лесна, Удобна И Еластична Добра Топлина; Рачно Миење Во Ладна Вода Висат Сува. Достапно Од Залиха, Брза Испорака. Одлично За Aut И Зима, Одмор И На Отворено. Верувам Дека Ќе Ви Се Допадне!.

Карактеристики

Производи во категоријата

Женски Врвови Кошули Со Кратки Ракави За Женски Облечени Секојдневни Блузи Со Плус Големина Преклопна Манжетна В-Врат Летни

DEN 231.84

UDAXB Женски Врвови Кошули Со Кратки Ракави За Женски Облечени Секојдневни Блузи Со Плус Големина Преклоп

Летна Маица Со Кратки Ракави За Жени Обични Копчиња V Вратот Лабави Врвови Удобни Памучни Ленени Цветни Печатени Блузи Кошули

DEN 239.84

Оваа ткаенина за кошула со кратки ракави е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, зимски

Стамзод Плус Големина Блузи За Жени Мода Мода Краток Ракав Круг Вратот Денот На Независноста Печатени Маица Блуза Лабава Блузи

DEN 3.00

Мода Жени Мода Краток Ракав Круг Вратот Денот На Независноста Печатени Маица Блуза Лабава Врвовикаракт

Јиселк Едноставен Стил Женски Пад Облека Секојдневен Екипаж Вратот Ракави Туника Блузи Трендовски Цврст Памук Шарени Пријатни

DEN 1.00

Добредојдовте Во Јеселк!➤➤➤ЗАБЕЛЕШКА : Погледнете за "Yyeselk" бренд за облека и купување на тоа, "Продаваа

Смихоно Женски Модни Копчиња Основни Маици Намалена Јака За Превртување V Кошули За Вратот Слободно Време Удобни Лежерни Женски

DEN 2.00

женски кошули со кратки ракави лесни секојдневни врвови женски блузи заоблени жени тенки летни врвови �

Ленени Кошули За Жени, Летни Женски Памучни Ленени Врвови Трендовски Кошули Со Кратки Ракави Копче За Вратот На Екипажот Нагоре

DEN 2.33

Кошули со долги ракави жени облечени,жени врвови со долги ракави облечени секојдневни,долги блузи жени,

Корашан Моден Женски Фустан, Женски Летен Моден Исечок Без Ракави Фустан За Забава Со Шлиц На Половината, Фустани За Жени

DEN 287.84

Оваа облека изработена од висококвалитетен материјал, издржлива и погодна за секојдневно носење, израб

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.